Trwa ładowanie...

"Love Island. Wyspa miłości": Oliwia i Maciej na miłosnym zakręcie. Co z nimi będzie?

We ostatnim odcinku "Love Island. Wyspa miłości" życie mieszkańców willi toczyło się wokół Maćka, Oliwii i nowej uczestniczki Beti.

Share
"Love Island. Wyspa miłości": Oliwia i Maciej na miłosnym zakręcie. Co z nimi będzie?
Źródło: Materiały prasowe
d1honk2

Dzięki rozmowie z Mikołajem Maciek zaczął dostrzegać w zachowaniu Oliwii pewne elementy, które mogą wskazywać na to, że dziewczyna nie jest fair wobec partnera. Zaniepokojeni Wyspiarze też postanowili podzielić się z Maćkiem swoimi spostrzeżeniami. Islander nie spodziewał się, że uczucia do Oliwii mogły aż tak bardzo przesłonić mu pogląd na całą sytuację.

Mając już świadomość, że Wyspiarka może mieć nieczyste intencje, postanawia dowiedzieć się prawdy. Tym bardziej, że na jego drodze pojawiła się niezwykle atrakcyjna Beti, która nie ukrywa, że jest nim zainteresowana.

Zobacz zwiastun nowego odcinka "Love Island. Wyspa miłości"

Sytuacja między Oliwią, Maćkiem i Beti będzie rozwijać się w bardzo szybkim tempie. Chłopak postanowi poważnie porozmawiać z Oliwią, aby ta powiedziała mu, czy chce być z nim po programie. Obecna partnerka Maćka jest dość powściągliwa w wyrażaniu uczuć, a Islander chce wiedzieć, na czym stoi.

d1honk2

Czy obecność nowej Wyspiarki skłoni Oliwię do większej otwartości i walki o Maćka? Temperatura wrzenia w willi wzrośnie, ponieważ Beti postanowi zaprosić Maćka na randkę. Przeparowanie coraz bliżej i Maciek będzie musiał którąś wybrać.

Nowe odcinki "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:15 w Polsacie.

d1honk2

Podziel się opinią

Share
d1honk2
d1honk2