Rozrywka"Love Island. Wyspa miłości": Oliwia i Maciej na miłosnym zakręcie. Co z nimi będzie?

"Love Island. Wyspa miłości": Oliwia i Maciej na miłosnym zakręcie. Co z nimi będzie?

"Love Island. Wyspa miłości": Oliwia i Maciej na miłosnym zakręcie. Co z nimi będzie?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.10.2019 18:24, aktual.: 03.10.2019 19:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

We ostatnim odcinku "Love Island. Wyspa miłości" życie mieszkańców willi toczyło się wokół Maćka, Oliwii i nowej uczestniczki Beti.

Dzięki rozmowie z Mikołajem Maciek zaczął dostrzegać w zachowaniu Oliwii pewne elementy, które mogą wskazywać na to, że dziewczyna nie jest fair wobec partnera. Zaniepokojeni Wyspiarze też postanowili podzielić się z Maćkiem swoimi spostrzeżeniami. Islander nie spodziewał się, że uczucia do Oliwii mogły aż tak bardzo przesłonić mu pogląd na całą sytuację.

Mając już świadomość, że Wyspiarka może mieć nieczyste intencje, postanawia dowiedzieć się prawdy. Tym bardziej, że na jego drodze pojawiła się niezwykle atrakcyjna Beti, która nie ukrywa, że jest nim zainteresowana.

Sytuacja między Oliwią, Maćkiem i Beti będzie rozwijać się w bardzo szybkim tempie. Chłopak postanowi poważnie porozmawiać z Oliwią, aby ta powiedziała mu, czy chce być z nim po programie. Obecna partnerka Maćka jest dość powściągliwa w wyrażaniu uczuć, a Islander chce wiedzieć, na czym stoi.

Czy obecność nowej Wyspiarki skłoni Oliwię do większej otwartości i walki o Maćka? Temperatura wrzenia w willi wzrośnie, ponieważ Beti postanowi zaprosić Maćka na randkę. Przeparowanie coraz bliżej i Maciek będzie musiał którąś wybrać.

Nowe odcinki "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:15 w Polsacie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także