Trwa ładowanie...

Nowa uczestniczka w "Love Island. Wyspa miłości". Kim jest Beata Grucela?

Beata Grucela zawróciła w głowie wszystkim mężczyznom w "Love Island. Wyspa miłości". Z pewnością sporo namiesza w show.

Nowa uczestniczka w "Love Island. Wyspa miłości". Kim jest Beata Grucela?Źródło: Materiały prasowe
d2f21x7
d2f21x7

W programie "Love Island. Wyspa miłości" sporo się dzieje. W tym tygodniu do show dołączyły dwie nowe dziewczyny - Karina Taravska i Beata Grucela. Druga z nich nieźle zawróciła w głowie wszystkim panom. Na wyspie zrobi się gorąco. Zwłaszcza, że to panowie tym razem decydują, z kim się sparują na najbliższe dni.

Kim jest Beata Grucela?

Nowa uczestniczka "Love Island. Wyspa miłości" ma 27 lat i pochodzi ze Śląska. Jest energiczną blondynką o czarujących oczach, szczerym uśmiechu i bardzo kobiecej sylwetce. Nie boi się nowych wyzwań, jest pewna siebie i uwielbia przygody.

beata love island Materiały prasowe
beata love island Źródło: Materiały prasowe

Beata Grucela - nowa uczestniczka "Love Island. Wyspa miłości"

Przyjaciele Beaty Gruceli mówią, że jest szalona i odważna, otwarta na świat i głodna nowych doświadczeń. Zawsze stara się znaleźć pozytywy w negatywach, bez problemu nawiązuje kontakty z ludźmi, jej życie jest bardzo intensywne. Największą radość sprawiają jej podróże, jazda konna i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbia też boks i – dla równowagi – ceramikę.

d2f21x7

Na co dzień Beata pracuje jako wizażystka i ma zamiar otworzyć własny salon. W międzyczasie pracuje zdalnie przy projektach IT.

- Nie potrafię się zatrzymać w jednym miejscu, ciągle szukam w życiu czegoś więcej, co sprawia, że często nie doceniam tego, co mam - mówi sama o sobie.

Beata Grucela była dotąd w 11 związkach, ale tylko 4 z nich uznałaby za bardziej znaczące. Jej poprzednią relację zniszczył… pracoholizm partnera.

d2f21x7

Poszukuje kogoś, kto będzie potrafił ją zaskoczyć i pocieszyć, faceta z dobrym poczuciem humoru i umiejętnością rozwiązywania problemów. Oczekuje zaangażowania i dojrzałości, ale też otwartości na świat i gotowości do przeżywania przygód.

- Facet powinien być romantyczny, czuły, zabawny, inteligentny, niestandardowy. Najlepiej ciemnooki, czarnowłosy o latynoskiej urodzie - mówi o swoim ideale Beata.

Myślicie, że uczestniczka pozna miłość swojego życia w programie "Love Island. Wyspa miłości"?

d2f21x7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f21x7