Trwa ładowanie...

"Love Island. Wyspa miłości". Marietta Fiedor ma za sobą występy w "Dlaczego ja?" oraz "Mam Talent!"

Marietta Fiedor jest jedną z faworytek w programie "Love Island. Wyspa miłości". Jak się okazuje, gwiazda ma sobą udział w innych produkcjach telewizyjnych.

Share
"Love Island. Wyspa miłości". Marietta Fiedor ma za sobą występy w "Dlaczego ja?" oraz "Mam Talent!"
Źródło: Materiały prasowe
d3acf0z

Marietta Fiedor próbuje zaistnieć w mediach już od dłuższego czasu. Ostatnio zdobyła popularność jako jedna z uczestniczek w reality show "Love Island. Wyspa miłości". Aktualnie ma romans z Frankiem, z którym już wspólnie spędziła noc.

Marietta przyznaje jednak, że w przeszłości nie była tak atrakcyjną kobietą. Jeszcze do niedawna ważyła 14 kg więcej.

- Udało mi się schudnąć 14 kilo, także to ciało nie jest jeszcze takie, jakie powinno. Mój biust jest po prostu malutki. Najbardziej lubię moją twarz i nogi, a uśmiech uważam jaki swój największy atut - powiedziała Marietta w programie.

d3acf0z

"Love Island. Wyspa miłości" to nie jest jednak pierwszy program telewizyjny, w którym Marietta się pojawiła. Gwiazda ma za sobą m.in. występ w "Mam Talent!" w 2013 r. Niestety, bez większych sukcesów.

Marietta ma za sobą także udział w paradokumentach Polsatu. Wystąpiła m.in. w "Dlaczego ja?", gdzie zagrała postać Agaty, której życiowym celem było poderwanie swojego byłego partnera.

ZOBACZ TAKŻE: Love Island. Marietta i Monika rywalizują o Franka

d3acf0z

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3acf0z
d3acf0z