"Love island. Wyspa miłości". Franek nie poznał Marietty na Instagramie

"Love island. Wyspa miłości". Franek nie poznał Marietty na Instagramie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Tatiana Naklicka

17.10.2019 13:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marietta i Franek zajęli drugie miejsce w popularnym programie "Love island. Wyspa miłości". Ich związkowi dopingowało wielu internautów, jednak to może się zmienić.

Polska edycja programu "Love island. Wyspa miłości" okazała się w Polsce niekwestionowanym hitem. Prowadzone przez modelkę Karolinę Gilon show było najchętniej oglądane w swoim paśmie.

Najwięcej emocji wzbudził oczywiście finał "Love island. Wyspa miłości", w którym znalazły się trzy pary (Sylwia i Mikołaj, Oliwia i Maciek, Marietta i Franek). Niewiele osób się spodziewało, że program wygrają Sylwia i Mikołaj, jednak starają się udowodnić, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Podobnie jak inne pary.

Najbardziej zaangażowani wydają się Marietta i Franek. Internauci nawet podejrzewali, że uczestniczka jest w ciąży! Niedawno na instagramowym profilu Marietty pojawiły się zdjęcia, na których dziewczyna ma wyraziście pomalowane oczy.

Jedną z fotografii skomentował Franek. Pod zdjęciem napisał: "A kto taki ładny?". Pozostali obserwatorzy Marietty zaczęli się z nim droczyć: "Swojej kobiety nie poznałeś?", "Grunt to skromność. Jesteście super pozytywni". W grze wzięła udział sama Marietta, która napisała: "Jakaś niunia lalunia".

Podoba wam się zdjęcie Marietty? Kibicujecie jej i Frankowi w codziennym życiu?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także