Trwa ładowanie...
d1ux6zd

"Love Island. Wyspa miłości". Uczucia Marietty i Franka kwitnie

Marietta i Franek z "Love Island. Wyspa miłości" budują swoją relację poza programem. Wyglądają na szczęśliwych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marietta z "Love Island. Wyspa miłości"
Marietta z "Love Island. Wyspa miłości" (Materiały prasowe)
d1ux6zd

Marietta Fiedor i Franek Rumak znaleźli miłość w programie "Love Island. Wyspa miłości". Choć nie wygrali programu, starają się budować swoją relację w normalnej rzeczywistości. W mediach społecznościowych są bardzo aktywni i zapewniają o swojej miłości.

Mężczyzna opublikował ostatnio fotkę z Mariettą i dodał uroczy post.

- Jaram się tym zdjęciem prawie tak samo jak Panią na nim! Serio, nie sądziłem, że powrót do rzeczywistości będzie tak niesamowity. To przeszło wszystkie moje oczekiwania a to wszystko za sprawą @mariettafiedor, moich najbliższych i was moje smyki. Odzew jest naprawdę niesamowity! - napisał Franek na Instagramie.

d1ux6zd

ZOBACZ: "Love Island. Wyspa miłości": Wyspiarzy odwiedza rodzina!

Marietta i Franek z "Love Island. Wyspa miłości" są parą

Kiedy Marietta straciła już szansę na znalezienie miłości w programie "Love Island. Wyspa miłości", w show pojawił się Franek. Mężczyzna od razu zwrócił uwagę na dziewczynę i podczas parowania wybrał właśnie ją. Nie ukrywał jednak, że spodobała mu się też Monika.

d1ux6zd

Przeczytaj: Ada z "Love Island" o powiększeniu ust: "Zabieg był bezbolesny"

Marietta i Franek wytrwali przy sobie przez resztę programu i obecnie odnajdują się w nowej rzeczywistości. Wygląda na to, że między nimi układa się świetnie. Mężczyzna ochoczo komentuje fotki swojej dziewczyny i komplementuje ją na każdym kroku.

Kibicujecie im?

d1ux6zd

Podziel się opinią

Share

d1ux6zd

d1ux6zd