Trwa ładowanie...
d43bik6

"Love Island": To już pewne! Marietta i Franek nie są razem

Byli jedną z najciekawszych par w "Love Island". Wyglądali razem na bardzo szczęśliwych i pomimo plotek o rozstaniu, nie wszyscy chcieli wierzyć w jakikolwiek kryzys, który ostatecznie okazał się prawdą. Franek i Marietta postanowili zakończyć ten etap w życiu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Franek i Marietta nie są już razem. Para potwierdziła plotki.
Franek i Marietta nie są już razem. Para potwierdziła plotki. (Youtube.com)
d43bik6

Franek i Marietta z "Love Island. Wyspa miłości" zarówno jako para, jak i osobno wzbudzali ogromne emocje. Widzowie show lubili ich razem, social media obojga pękały w szwach od pozytywnych komentarzy dotyczących tego związku. Razem zrobili sporo fajnych rzeczy.

ZOBACZ WIDEO: Kim jest lektor z "Love Island"?

Zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla dzieci, motywowali swoich fanów i pielęgnowali uczucie, jakie ich połączyło. Naprawdę trudno było znaleźć inną parę z show-biznesu, która pasowałaby do siebie tak, jak oni. Niestety nic nie trwa wiecznie. Plotki o kryzysie zaczęły pojawiać się dość szybko, jednak nic nie było potwierdzone. Fani też nie chcieli w to wierzyć.

d43bik6

Franek i Marietta już w trakcie świąt Bożego Narodzenia niemal się rozstali. Po przemyśleniu pewnych spraw postanowili jednak pracować nad związkiem, o czym Rumak poinformował nas poprzez swój kanał na platformie YouTube. Od momentu opublikowania tego wideo wydawało się, że wszystko w ich relacji zmierza w dobrym kierunku. Sami chętnie żartowali ze złośliwych komentarzy na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: "Love Island": Sylwia i Mikołaj "przyłapani" na basenie. Namiętnościom nie było końca

Sielanka nie trwała jednak długo - kilka dni temu Fiedor spytała na InstaStories, czy może jej ktoś polecić mieszkanie do wynajęcia w Warszawie. Było to mocno sugestywne, lecz ostateczne potwierdzenie otrzymaliśmy dopiero teraz. Za pomocą Instagrama para poinformowała widzów o rozstaniu. W wyjątkowo osobliwy sposób zrobił to Franek - opowiadał fanom tę historię w formie baśni.

Potwierdzenie dał nam również ich kolega z programowej willi - Maciek, który w krótkiej wypowiedzi podsumował tę sytuację. Spodziewaliście się takiego rozwoju sytuacji?

Instagram.com
Podziel się
d43bik6

Podziel się opinią

Share

d43bik6

d43bik6