Trwa ładowanie...

Franek i Marietta rzeczywiście przeszli przez kryzys: „Docieramy się”

Franek i Marietta już od samego początku wzbudzali duże emocje jako para. Wielu widzów „Love Island” kibicowało im i życzyło wygranej. I choć programu nie opuścili z główną nagrodą, ich związek wydawał się sielanką. Okazuje się, że tak jednak nie było.

Share
Franek i Marietta rzeczywiście przeszli przez kryzys: „Docieramy siꔏródło: Instagram.com
d11tn18

Franek i Marietta poznali się w programie „Love Island. Wyspa miłości”. Fiedor nie spodziewała się, że spotka tam kogoś wartościowego, lecz wtedy do willi wszedł on – Franek Rumak, który zawrócił jej w głowie. Ich historia od początku wzbudzała dużo emocji. I choć nie wygrali programu, to ich związek przedstawiał się jako idealny. W pewnym momencie pojawiły się plotki o kryzysie, a nawet rozstaniu. Franek przyznał, że miały one sporo wspólnego z prawdą.

Na swoim kanale w serwisie Youtube Rumak nagrał film z odpowiedziami na pytania od fanów. Nie obyło się oczywiście bez pytań dotyczących Marietty i ich związku. Choć było to dla niego trudne, Franek wyjaśnił, że w okresie świątecznym było między nimi bardzo źle. Doszło nawet do tego, że prawie się rozstali. Uczestnik polsatowskiego show wyjaśnił, że on i Fiedor bardzo się od siebie różnią – on woli spędzić czas w domu lub na siłowni, poświęcić więcej uwagi swojemu ciału i zdrowiu, a ona patrzy na życie przez pryzmat młodości. Mimo tego i kryzysu, jaki zaistniał, para dała sobie szansę. – Docieramy się – stwierdził Rumak.

Myślicie, że Franek i Marietta przetrwają razem tę próbę?

d11tn18
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11tn18
d11tn18