Trwa ładowanie...

"Love Island": Kilkoma komentarzami rozwiali wszelkie wątpliwości. Franek i Marietta wciąż razem

Marietta i Franek to para, która szybko stała się jedną z ulubionych wśród widzów "Love Island". Do pewnego momentu celebryci chętnie dzielili się wspólnym życiem, jednak nagle to ucichło, a różnym teoriom nie było końca. Para postanowiła w końcu uciąć plotki na swój temat.

Share
"Love Island": Kilkoma komentarzami rozwiali wszelkie wątpliwości. Franek i Marietta wciąż razem
Źródło: Instagram.com
d15ef7i

Choć Franek pojawił się w willi późno, Marietta dość szybko okazała mu swoje zainteresowanie. On też nie pozostawał jej dłużny. Fani "Love Island" początkowo byli zachwyceni tym duetem. Kiedy jednak program się skończył, a emocje lekko opadły, celebryci przestali pokazywać swoją miłość na każdym kroku, a ich instagramowe profile znowu stały się profilami dotyczącymi ich samych. Wśród internautów zawrzało, gdy Marietta nie spędzała z Rumakiem jego urodzin. Zwiastowano im wówczas koniec miłości.

Franek i Marietta dość długo powstrzymywali się od wypowiedzi na temat ich rzekomego rozstania. Wystarczyło jednak kilka komentarzy pod zdjęciem na Instagramie, by fani zostali wyprowadzeni z błędu. Wyraźnie poirytowany Rumak komentował zdjęcie ukochanej zasypując ją pytaniami, jakie on sam otrzymuje od obserwatorów. "Czemu Was tak mało z Frankiem?", "Gdzie Franek?", "Co sądzisz o zdjęciu Franka?", "Kiedy live z Frankiem?", "Jesteś jeszcze z Frankiem? - ironizował celebryta.

Czy waszym zdaniem jest między nimi prawdziwa miłość?

ZOBACZ WIDEO: Bliźniacy z "Love Island" - jak wyglądali przed laty?

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d15ef7i

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15ef7i
d15ef7i