Trwa ładowanie...

"Love Island". Marietta i Franek przechodzą kryzys? Sylwestra spędzą osobno

Coraz więcej niepokojących wieści dotyczących związku Marietty i Franka. Para z programu "Love Island" prawdopodobnie nie spędzi razem tegorocznego Sylwestra.

Share
"Love Island". Marietta i Franek przechodzą kryzys? Sylwestra spędzą osobno
Źródło: Materiały prasowe
d2nfgol

"Love Island" przyczyniło się do powstania kilku związków. Część z nich przetrwała próbę czasu, pozostali się rozeszli. Tym razem głośno mówi się o kryzysie w relacji Marietty i Franka.

Gwiazdy "Love Island" często dzielą się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem Instagrama. Jakiś czas temu Franek opublikował zdjęcie z tajemniczą kobietą, z którą miło spędził czas przy wspólnym śniadaniu. Internauci natychmiast zaczęli zasypywać Mariettę pytaniami o towarzyszkę jej partnera. Nie musieli zbyt długo czekać na odpowiedź.

"Znajoma. Nie mam z tym problemu. Ja mam wielu znajomych płci męskiej i uważam to za normalne. Jeśli ma się do siebie zaufanie, to nie widzę w tym nic dziwnego" - odpowiedziała Marietta.

d2nfgol

Sytuacja wyglądała na opanowaną, Marietta bardzo szybko zakomunikowała jednak, że jej wspólny Sylwester z Frankiem pod znakiem zapytania.

"Nie wiem, czy spędzimy go razem. Ja nie mam zamiaru siedzieć w domu" - dodała.

Czekamy zatem na dalszy rozwój sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE: Love Island. Marietta i Monika rywalizują o Franka

d2nfgol

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nfgol
d2nfgol