Trwa ładowanie...
dumhprx

"Love Island. Wyspa miłości". Marietta i Franek podjęli ważną decyzję

Program "Love Island. Wyspa miłości" dobiegł już końca. Uczestnicy podjęli właśnie pierwsze decyzje dotyczące ich związków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marietta i Franek z "Love Island. Wyspa miłości"
Marietta i Franek z "Love Island. Wyspa miłości" (East News)
dumhprx

Marietta Fiedor i Franek Rumak z "Love Island. Wyspa miłości" postanowili pójść o krok dalej w swoim związku. Mężczyzna poinformował na swoim Instagramie o tym, że szykują się poważne zmiany w ich życiu. Mianowicie para szuka mieszkania na wynajem w Warszawie.

- Słuchajcie, szukamy z Mari jakiegoś mieszkania w Warszawie. Jeśli ktoś coś wie, to dawajcie znać - powiedział na Instagramie Franek.

ZOBACZ: "Love Island. Wyspa miłości": Wyspiarzy odwiedza rodzina!

Do tej pory Marietta mieszkała na Śląsku, Franek też nie jest z Warszawy. Po zakończeniu przygody z programem oboje postanowili, że chcą razem zamieszkać i najwidoczniej postawili na życie w stolicy.

dumhprx

Wiele osób kibicuje właśnie tej parze. W sieci wciąż pojawiają się komentarze, że to wielka szkoda, że to nie Marietta i Franek wygrali pierwszą polską edycję show. Przegrana nie sprawiła jednak, że relacja tych dwojga przestała istnieć. Wręcz przeciwnie.

Przeczytaj: "Love Island": Sylwia i Mikołaj oczerniają innych uczestników. Twierdzą, że zależało im tylko na pieniądzach

Widać, że Marietta i Franek naprawdę odnaleźli miłość w programie. Oboje wypowiadają się o sobie bardzo ciepło i mimo dzielącej odległości, starają się spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Są gotowi również na duże zmiany w swoim życiu, aby być razem.

Trzymacie za nich kciuki?

dumhprx

Podziel się opinią

Share

dumhprx

dumhprx