"Love Island". Przed kamerami byli parą idealną. Konrad opowiedział o rozstaniu

Konrad i Oliwia z "Love Island" nie są już parą
Konrad i Oliwia z "Love Island" nie są już parą
Źródło zdjęć: © Instagram

15.04.2022 12:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie minął jeszcze tydzień od finału 5. edycji "Love Island", a już rozpadła się pierwsza para. Konrad ogłosił na Instagramie, że nie jest z Oliwią.

Byli razem od pierwszego do ostatniego swojego dnia na "Wyspie miłości". Pomiędzy Oliwią i Konradem iskrzyło i było gorąco. Pojawiły się też deklaracje o rodzącym się uczuciu. Po opuszczeniu show publikowali wspólne zdjęcia. "Wyspa Rzeczywistości czas start" - pisał Konrad na Instagramie.

Związek Oliwii i Konrada okazał się jednak nie maratonem, a sprintem. Uczestnik 5. edycji show "Love Island" poinformował swoich fanów na instagramie, że rozstał się ze swoją partnerką z programu. "Słuchajcie. Chciałem podzielić się z wami bardzo ciężkim tematem. Jest to bardzo ciężki temat dla mnie i dla Oliwii" - podkreślił.

"Po powrocie do Polski mieliśmy bardzo ciężkie zderzenie z rzeczywistością. Z codziennymi obowiązkami, z pracą, z naszymi prywatnymi tematami. I podjęliśmy wspólną decyzję, poniekąd ja to wziąłem na klatę, że ta nasza relacja przyszłości nie będzie miała. Nie jesteśmy w stanie zaakceptować pewnych swoich wad, cech charakteru. Chcemy być z wami szczerzy. [...] nie mamy zamiaru robić jakiejś fejkowej pary pod publikę, żeby nabić sobie obserwujących" - wyznał Konrad.

Uczestnik "Love Island" napisał, że rozstanie przebiegało w spokojniej atmosferze, bez szukania winnych. Poprosił też fanów programu, aby uszanowali sytuację, w jakiej znalazł się z Oliwią.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także