"Love Island". Ponad godzina nudy. Widzowie narzekają

Pierwszy odcinek "Love Island" nie zachwycił widzów
Pierwszy odcinek "Love Island" nie zachwycił widzów
Źródło zdjęć: © Instagram
Magdalena Sawicka

30.08.2022 12:21, aktual.: 30.08.2022 13:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wraz z jesienną ramówką na antenę powrócił program "Love Island". Widzowie Polsatu są jednak rozczarowani tym, jak wyglądał premierowy odcinek 6. sezonu randkowego show. Narzekają m.in. na nudę, uczestników i zmianę reguł, na których opierało się pierwsze parowanie.

W poniedziałek 29 sierpnia wystartował 6. sezon programu "Love Island", który od pierwszej edycji cieszył się ogromną popularnością wśród widzów stacji i internautów. Randkowe show Polsatu rywalizuje o publiczność z bliźniaczym formatem stacji TVN, czyli "Hotelem Paradise". Nic więc dziwnego, że producenci starają się uatrakcyjnić program i wprowadzają małe zmiany tak, aby show było nadal ciekawe i zaskakujące dla wiernych fanów.

Coś najwyraźniej poszło nie tak, ponieważ widzowie są rozczarowani pierwszym odcinkiem 6. edycji "Love Island". Lista zarzutów wobec produkcji jest dość długa.

Randkowych formatów jest wiele, ale ten emitowany przez Polsat wyróżniał się tym, że uczestnicy dobierali się w pary tylko na podstawie pierwszego wrażenia. Ten element rywalizacji bardzo podobał się widzom. Zdarzało się też tak, że te początkowe wybory okazywały się kompletnie chybione, co powodowało sporą rotację wśród duetów.

W 6. sezonie przed podjęciem decyzji, uczestnicy mogli dobrze się poznać, porozmawiać i właściwie dowiedzieć wszystkiego na swój temat. "Wyspiarze" wybierali sobie partnerów dopiero następnego dnia.

Ta zmiana nie spodobała się fanom programu: "Od razu się poznali? Zawsze zaczynało się od dobierania w pary". "Myślałam, że na pierwszym parowaniu spotykają się po raz pierwszy", "Im więcej kombinowania, tym gorzej wychodzi droga produkcjo", "Nie podobał mi się ten odcinek, wolałam tak jak było wcześniej".

Widzowie narzekają też na dobór uczestników. Uważają, że w show pojawiają się sami aspirujący celebryci, chcący zaistnieć w show-biznesie. Sporo osób twierdzi też, że pierwszy odcinek był po prostu nudny.

"Dlaczego większość osób wybranych do najnowszej edycji to popularni już insta-gwiazdki z większą ilością followersów? Dlaczego nie wybieracie zwykłych, prostych ludzi z normalnymi zamiarami, tylko takich, którzy idą tam dla rozgłosu?" - dziwiła się widzka.

"Niestety zapowiada się nudny sezon" - napisała inna.

"Jeny jaka nuda, po co takie zmiany. Fajnie było, jak wybierali w ciemno" - narzekała kolejna internautka.

Widzowie zauważyli też, że odcinek był fatalnie zmontowany, ponieważ właściwie nie pokazano konkurencji tanecznej, o której później uczestnicy rozmawiali.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także