Fani żądają przeprosin. Mają dość jej zachowania

Oliwia z "Love Island" nie spodziewała się krytyki ze strony fanów
Oliwia z "Love Island" nie spodziewała się krytyki ze strony fanów
Źródło zdjęć: © Polsat

12.10.2020 16:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oliwa i Mikołaj "Love Island" wrócili już do Polski i pochwalili się na Instagramie, że ich związek ma się doskonale. Żadne z nich nie spodziewało się jednak, że internauci, zamiast zachwycać się ich miłością, zaczną domagać się od 19-letniej uczestniczki show przeprosin dla Magdy.

Druga edycja "Love Island" przeszła już do historii. Zwycięzcami zostali Julia i Dominik, drugie miejsce zdobyła najmłodsza stażem para, czyli Magda i Igor, a na ostatnim miejscu podium znaleźli się Ola i Rafał. Tuż przed wielkim finałem, decyzją widzów i pozostałych uczestników, z programem pożegnali się Oliwia i Mikołaj. Mało kto wierzył, że odrzucona przez Igora i nieustannie narzekająca Oliwka rzeczywiście stworzy stały związek z wybrankiem. A jednak! 19-latka zapewnia, że w kwestii uczuć do Mikołaja nic się nie zmieniło.

"Program dostarczył nam tyle emocji, że najlepsze dla nas było wyciszenie się i spędzenie wspólnie czasu z Mikołajem. Ten czas był dla nas ważny z tego względu, że podjęliśmy decyzje o tym, że będziemy budować uczucie, które powstało między nami w programie. Każdy związek przechodzi pewnego rodzaju etapy, a jak wiecie nasze początki nie były łatwe, ale wiemy, że to co nas łączy jest szczere i z każdym dniem silniejsze. Cieszymy się, że większość z Was nam kibicowała i mamy nadzieję, że nadal będziecie trzymać za nas kciuki" - napisała ostatnio na Instagramie (zachowano oryginalną pisownię).

Niestety, wśród gratulacji i słów wsparcia nie zabrakło też gorzkich komentarzy. Już ponad 400 internautów domaga się od Oliwii, aby ta przeprosiła Magdę za to, że w czasie programu, za jej plecami, nazwała ją "szmatą". Swego czasu widzowie chcieli też, aby Polsat usunął 19-latkę z show.

Póki co dziewczyna nie zabrała głosu w tej sprawie i nie odpowiedziała na żaden z kilkudziesięciu krytycznych komentarzy. Myślicie, że powinna to zrobić?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (89)
Zobacz także