Trwa ładowanie...

"Love Island": Oliwia Miśkiewicz w niecodziennej stylizacji. Wygląda jak grecka bogini

Choć szerszej publiczności dała się poznać dopiero w "Love Island. Wyspa miłości", jej kariera dynamicznie rozwijała się już wcześniej. Oliwia Miśkiewicz zdecydowanie dobrze wybrała swoją ścieżkę zawodową.

"Love Island": Oliwia Miśkiewicz w niecodziennej stylizacji. Wygląda jak grecka boginiŹródło: Instagram.com
d1jevgp
d1jevgp

Aktualnie największe zainteresowanie wśród fanów wzbudza jej życie miłosne. Oliwia Miśkiewicz zdecydowała się wziąć udział w show Polsatu "Love Island. Wyspa miłości", gdzie poznała Maćka Szewczyka. Szybko wpadli sobie w ramiona i, pomimo częstych kłótni, byli nierozłączni. Deszczowe chmury zbierały się jednak nad nimi, aż w końcu powstała z nich burza. W tym momencie relacje między byłą parą są tak złe, że całość ma znaleźć swój finał w sądzie. Zarówno Oliwia, jak i Maciek starają się tym, mimo wszystko, nie przejmować. On skupia się na sporcie, ona na samej sobie i karierze.

Oliwia przez większą część swojego dorosłego życia mieszkała w Londynie. Tam miała ogromne pole do popisu jako modelka. Po przeprowadzce do Polski również nie próżnuje. Miśkiewicz rozwija swoją karierę, choć poza granicami kraju z pewnością było jej łatwiej. Oliwia postanowiła pochwalić się fanom efektami jednej z sesji zdjęciowych.

Modelka wygląda oszałamiająco, a porównanie do greckiej bogini jest nieprzypadkowe. Idealna figura, szata narzucona na ciało - wszystko zgrywa się w jedną, piękną całość. I choć zdjęcie wykonano w ciepłej tonacji kolorystycznej, Oliwia ma w sobie jakiś chłód.

d1jevgp

Jak wam się podoba?

ZOBACZ WIDEO: "Love Island. Wyspa miłości": Oliwia i Maciek na miłosnym zakręcie

d1jevgp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jevgp