Trwa ładowanie...
ycipk-32bn0z

"Love Island". Oburzenie internautów po decyzji mieszkańców willi

Temperatura na Wyspie Miłości wysoka jest od początku, ale teraz dopiero robi się naprawdę gorąco. Na kilka dni przed finałem z programem pożegnali się Paweł i Monika. Decyzja mieszkańców willi zatrzęsła mediami społecznościowymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika i Paweł byli parą w "Love Island" około 2 tygodni
Monika i Paweł byli parą w "Love Island" około 2 tygodni (Instagram.com)
ycipk-32bn0z

W "Love Island" uczestnicy mieli zadanie, by wytypować parę, która nie ma szans na związek po programie. Choć w ostatnim czasie najgłośniej plotkowano o sztucznym związku Oliwii i Maćka, to nie oni musieli pakować walizki. Z programem pożegnali się Monika i Paweł. Chłopak nie krył zażenowania, a nawet złości na kolegów i koleżanki. Gorąco zrobiło się także w komentarzach. Obrót spraw w willi dotknął nawet... Dodę.

Monika i Paweł byli parą w "Love Island" około 2 tygodni. Dziewczyna wybrała jednego z bliźniaków podczas pamiętnego parowania, gdy Marietta odebrała jej Franka. Oj, o łzach wylanych tamtego wieczoru internauci i fani polsatowskiego programu długo nie zapomną. Monika wybrała Pawła, choć niespecjalnie czuła do niego miętę. To się jednak miało zmienić w ciągu kilku kolejnych dni.

Zobacz: Bliźniacy z "Love Island" – jak wyglądali przed laty?

ycipk-32bn0z

Paweł starał się podrywać Monikę. Spędzili ze sobą kilka bardzo intymnych chwil. Ba, rozmawiali nawet o wspólnym życiu po programie.

W końcu uczestnicy programu zostali postawieni przed trudnym zadaniem. Mieli wybrać, kto nie ma szans na zbudowanie związku po "Love Island". Niektórzy typowali Oliwię i Maćka, wskazując, że po pierwsze, Oliwia mieszka za granicą. Po drugie: że są z dwóch zupełnie innych światów i już raz wyszły na jaw kłamstwa o jej życiu.

PRZECZYTAJ: "Love Island" – wyspa miłości? Raczej chłodnych kalkulacji i walki o kasę

ycipk-32bn0z

Typowani byli też Damian i Beata, który są ze sobą tylko kilka dni. Jednak decyzją większości to Monika i Paweł pożegnali się z programem. Za kulisami argumentowano, że Monika nic nie czuje do Pawła, a jedynie chce wygrać z kimś program.

I ruszyła lawina komentarzy. Paweł krzyczał, że uczestnicy są hipokrytami. Punktował, że przecież wszyscy do tej pory nie wierzyli w Oliwię i Maćka, a teraz rozwalają stworzony przez niego związek z Moniką.

Równie gorąco jest w komentarzach na Facebooku i Instagramie. W dyskusję włączyła się nawet Doda.

ycipk-32bn0z

- Powiem wam, że się trochę zdenerwowałam, jak obejrzałam teraz "Love Island" - powiedziała na InstaStories. A wiadomo, że Doda od początku śledzi losy mieszkańców willi.

"Zła decyzja i to bardzo! Nie żebym widziała szanse na miłość Moni i Pawła, ale wylecieć powinna Beatka z Damianem! Tam zero szans na cokolwiek, a u Moni i Pawła chociaż się coś działo...i widać że trochę lód pękał" - to jeden z wielu komentarzy.

Ostro wypowiada się także Piotr, brat bliźniak Pawła.

"Nawet szkoda komentować tego, co dzisiaj się stało. Przypomnijcie sobie wszyscy, jak każdy z tych uczestników, którzy zostali, skreślali relacje Maćka oraz Oliwii" - pisze.

ycipk-32bn0z

Teraz zostaje pytanie, czy Paweł i Monika naprawdę będą razem po programie, jak wróżyli to sobie w trakcie pakowania walizek. Oboje zdają się być sobą zauroczeni. Kibicujecie?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-32bn0z

ycipk-32bn0z
ycipk-32bn0z