Trwa ładowanie...
d12dtcc

"Love Island". Oburzenie internautów po decyzji mieszkańców willi

Temperatura na Wyspie Miłości wysoka jest od początku, ale teraz dopiero robi się naprawdę gorąco. Na kilka dni przed finałem z programem pożegnali się Paweł i Monika. Decyzja mieszkańców willi zatrzęsła mediami społecznościowymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika i Paweł byli parą w "Love Island" około 2 tygodni
Monika i Paweł byli parą w "Love Island" około 2 tygodni (Instagram.com)
d12dtcc

W "Love Island" uczestnicy mieli zadanie, by wytypować parę, która nie ma szans na związek po programie. Choć w ostatnim czasie najgłośniej plotkowano o sztucznym związku Oliwii i Maćka, to nie oni musieli pakować walizki. Z programem pożegnali się Monika i Paweł. Chłopak nie krył zażenowania, a nawet złości na kolegów i koleżanki. Gorąco zrobiło się także w komentarzach. Obrót spraw w willi dotknął nawet... Dodę.

Monika i Paweł byli parą w "Love Island" około 2 tygodni. Dziewczyna wybrała jednego z bliźniaków podczas pamiętnego parowania, gdy Marietta odebrała jej Franka. Oj, o łzach wylanych tamtego wieczoru internauci i fani polsatowskiego programu długo nie zapomną. Monika wybrała Pawła, choć niespecjalnie czuła do niego miętę. To się jednak miało zmienić w ciągu kilku kolejnych dni.

Zobacz: Bliźniacy z "Love Island" – jak wyglądali przed laty?

Paweł starał się podrywać Monikę. Spędzili ze sobą kilka bardzo intymnych chwil. Ba, rozmawiali nawet o wspólnym życiu po programie.

d12dtcc

W końcu uczestnicy programu zostali postawieni przed trudnym zadaniem. Mieli wybrać, kto nie ma szans na zbudowanie związku po "Love Island". Niektórzy typowali Oliwię i Maćka, wskazując, że po pierwsze, Oliwia mieszka za granicą. Po drugie: że są z dwóch zupełnie innych światów i już raz wyszły na jaw kłamstwa o jej życiu.

PRZECZYTAJ: "Love Island" – wyspa miłości? Raczej chłodnych kalkulacji i walki o kasę

Typowani byli też Damian i Beata, który są ze sobą tylko kilka dni. Jednak decyzją większości to Monika i Paweł pożegnali się z programem. Za kulisami argumentowano, że Monika nic nie czuje do Pawła, a jedynie chce wygrać z kimś program.

I ruszyła lawina komentarzy. Paweł krzyczał, że uczestnicy są hipokrytami. Punktował, że przecież wszyscy do tej pory nie wierzyli w Oliwię i Maćka, a teraz rozwalają stworzony przez niego związek z Moniką.

d12dtcc

Równie gorąco jest w komentarzach na Facebooku i Instagramie. W dyskusję włączyła się nawet Doda.

- Powiem wam, że się trochę zdenerwowałam, jak obejrzałam teraz "Love Island" - powiedziała na InstaStories. A wiadomo, że Doda od początku śledzi losy mieszkańców willi.

"Zła decyzja i to bardzo! Nie żebym widziała szanse na miłość Moni i Pawła, ale wylecieć powinna Beatka z Damianem! Tam zero szans na cokolwiek, a u Moni i Pawła chociaż się coś działo...i widać że trochę lód pękał" - to jeden z wielu komentarzy.

Ostro wypowiada się także Piotr, brat bliźniak Pawła.

d12dtcc

"Nawet szkoda komentować tego, co dzisiaj się stało. Przypomnijcie sobie wszyscy, jak każdy z tych uczestników, którzy zostali, skreślali relacje Maćka oraz Oliwii" - pisze.

Teraz zostaje pytanie, czy Paweł i Monika naprawdę będą razem po programie, jak wróżyli to sobie w trakcie pakowania walizek. Oboje zdają się być sobą zauroczeni. Kibicujecie?

d12dtcc

Podziel się opinią

Share

d12dtcc

d12dtcc