ycipk-1bzc37

Oliwia z "Love Island" była dziewczyną uczestnika "Big Brothera"? Mamy zdjęcie

Oliwia z "Love Island. Wyspa miłości" opublikowała na Instagramie zdjęcie z Kamilem z "Big Brothera". Internauci dopytują, czy są parą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oliwia jest jedną z najciekawszych uczestniczek "Love Island".
Oliwia jest jedną z najciekawszych uczestniczek "Love Island". (Materiały prasowe)
ycipk-1bzc37

Jesienna ramówka telewizyjna obfituje w programy typu reality-show. Polsat w tym sezonie postawił na program "Love Island. Wyspa miłości", którego oglądalność rośnie z odcinka na odcinek. Uczestnicy szukają w nim miłości i próbują sparować się z kimś z mieszkańców z willi. TVN7 z kolei emituje drugi sezon "Big Brothera", a w luksusowej willi zamieszkały nieprzeciętne osobowości.

Okazuje się, że te dwa programy łączy coś jeszcze. Oliwia z "Love Island. Wyspa miłości" jest uczestniczką, która w ostatnim czasie wzbudza sporo kontrowersji. Mieszkańcy hiszpańskiej willi uważają, że manipuluje ona Maćkiem, z którym do tej pory była związana w programie. Teraz pojawiają się różne fakty z życia Oliwii, a na jej profilu na Instagramie wciąż przybywa followersów.

ZOBACZ: "Big Brother": Mama Mateusza odwiedziła dom Wielkiego Brata

ycipk-1bzc37

Jedno zdjęcie na Instagramie uczestniczki show wzbudziło szczególne zainteresowanie. Modelka pozuje na nim z Kamilem, który obecnie jest w programie "Big Brother". W komentarzach pojawiły się pytania, czy tych dwoje łączyło coś więcej, czy jedynie sprawy zawodowe. Kamil sam podkreślał, że podobnie jak Oliwia pracował jako model na całym świecie.

"Czy to ten tajemniczy przyjaciel z Londynu?" - zapytał jeden z fanów.

Przeczytaj:"Love Island. Wyspa miłości". Internauci wypatrzyli spisek

ycipk-1bzc37

Zdjęcie zostało opublikowane 18 czerwca, czyli niedługo przed rozpoczęciem obu programów. Oliwia i Kamil nie ukrywają, że mają nadzieję na to, że program pomoże im rozwinąć kariery. Myślicie, że to się uda?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1bzc37

ycipk-1bzc37
ycipk-1bzc37