"Love is Blind" powróciło! Tym razem z dziewczyną polskiego pochodzenia

Uczestniczka "Love is blind 2" jest pół Polką, pół Meksykanką
Uczestniczka "Love is blind 2" jest pół Polką, pół Meksykanką
Źródło zdjęć: © Netflix
oprac. MOS

11.02.2022 12:38, aktual.: 11.02.2022 13:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na platformie Netfliksa właśnie pojawił się drugi sezon amerykańskiego show randkowego, które w 2020 r. cieszyło się ogromną popularnością. Okazuje się, że wśród uczestników "Love is Blind" pojawiła się kobieta o polskich korzeniach.

Widzowie Netfliksa na całym świecie zwariowali na punkcie programu "Love is Blind". Bo jak tu nie oszaleć, widząc dwunastkę szczęśliwców przekonanych, że poznali miłość życia, nie widząc siebie i rozmawiając ze sobą tylko przez ścianę? Od tego czasu na platformie pojawiła się wersja brazylijska i japońska. A teraz nadeszła pora na drugą edycję amerykańskiego show.

Wśród uczestników programu jest 32-letnia Mallory, która w rozmowie z Meksykaninem Salvadorem opowiedziała o swoich korzeniach. Okazuje się, że w połowie jest Polką.

- Urodziłam się i wychowałam na południu Chicago. Mój tata jest Meksykaninem, a mama Polką. Mam dużą i głośną rodzinę, jestem najmłodsza z czwórki rodzeństwa - wyznała przed kamerami Netfliksa.

Kobieta przyznała, że jest mocno związana z rodziną. Wyróżnia się też na tle innych pań zainteresowaniem wobec sportu, co zaskarbia jej sympatię panów. Twierdzi, że sportową pasję zawdzięcza dorastaniu z braćmi.

Wydaje się, że Mallory poważnie podchodzi do udziału w "Love is Blind", a tak nietypowy sposób poznania drugiej połówki pozwoli jej odkryć przede wszystkim czyjeś wnętrze.

- W dzisiejszych czasach o uczuciach się nie mówi. Nie mamy czasu na myślenie o małżeństwie, dzieciach, wartościach i celach. Ludzie wręcz unikają teraz takich rozmów jak zarazy - oceniła.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także