RozrywkaLenka Kliment pokazała zdjęcia sprzed lat. "Poznalibyście mnie?"

Lenka Kliment pokazała zdjęcia sprzed lat. "Poznalibyście mnie?"

Lenka i Jan Klimentowie w tańcu
Lenka i Jan Klimentowie w tańcu
Źródło zdjęć: © AKPA

19.04.2021 08:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lenka Kliment jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych tancerek przez polskich widzów. Wszystko za sprawą "Tańca z gwiazdami". Zanim jednak zaczęła dzielić się doświadczeniem w rozrywkowym show, sama zdobywała je przez lata na parkiecie. Pokazała fanom zdjęcia z turniejów tanecznych, w których brała udział.

Lenka i Jan Klimentowie to para, która w "Tańcu z gwiazdami" cieszy się równą (a nieraz i większą) popularnością, co występujący w programie celebryci. I nie ma w tym nic dziwnego. Oboje są świetnymi, profesjonalnymi trenerami, a dodatkowo sympatycznymi i charyzmatycznymi osobowościami, które na parkiecie potrafią wykreować za każdym razem prawdziwe show. W każdej edycji, w której biorą udział, zaskarbiają sympatię i uczestników, i widzów.

Tę ostatnią Lenka skrzętnie wykorzystuje w mediach społecznościowych. Zainteresowanie fanów podtrzymuje w dużej mierze na Instagramie, gdzie zamieszcza nie tylko swoje co ciekawsze zdjęcia, ale mnóstwo romantycznych fotek z mężem. Klimentowie są jednak znani z dużego poczucia humoru, toteż większość wpisów jest zwyczajnie zabawnych.

Nierzadko też publikują krótkie filmiki, w których uczą tańca – te też zazwyczaj są utrzymane w humorystycznym tonie – małżonkowie nie wstydzą się pokazywać wpadek albo choreografii na tle suszącego się prania czy wygłupów w piżamach. Wszystko, co robią, robią zawsze z uśmiechem i nikt nie ma wątpliwości, że taniec jest ich największą pasją.

Lenka dodatkowo stara się inspirować w mediach społecznościowych i zachęca do większej aktywności – do ćwiczenia krótkich układów, które wymyśla. Tym razem postanowiła podzielić się wspomnieniem sprzed lat i pokazać, jak startowała w turniejach tańca. "Początek tygodnia zaczynam od wspomnień. Konkretnie z czasów, kiedy jeszcze tańczyłam zawodowo. Co prawda zawodowo (czyli czas kiedy jeździłam turnieje tańca) tańczyłam krótko, ale taniec jest w moim życiu gdzieś od około 8 roku życia do teraz. Choć teraz to jest zabawa, to też jest i praca, ale taka, którą kocham", pisze.

Dodatkowo zamieściła kilka zdjęć sprzed kilkunastu już lat z jej turniejowych popisów na parkiecie. "Poznalibyście mnie na tych zdjęciach?", pisze zaczepnie. No właśnie, poznajecie? Jak sądzicie, Lenka bardzo się zmieniła?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także