Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": widzowie uwielbiają Jana i Lenkę. To oni są największymi zwycięzcami show

Jan i Lenka Klimentowie niewątpliwie wyrośli na ulubieńców fanów "Tańca z gwiazdami". I właśnie na sympatii widzów zyskują najwięcej.

"Taniec z gwiazdami": widzowie uwielbiają Jana i Lenkę. To oni są największymi zwycięzcami showŹródło: AKPA
drux9xx
drux9xx

Powoli opadają emocje po finale "Tańca z gwiazdami". Tak jak przewidywano, wygrała faworytka tej edycji, Joanna Mazur. Trenował i towarzyszył jej na parkiercie Jan Kliment, który ma wyjątkowe szczęście do zdolnych tanecznych partnerek.

Dla doświadczonego tancerza to już trzecie zwycięstwo z rzędu. W poprzedniej edycji wygrał program z Beatą Tadlą, a we wcześniejszej z Natalią Szroeder.

I jak zauważa "Super Express" to właśnie czyni z tancerza, a także jego żony, największymi zwycięzcami programu. Nie da się ukryć, Jan Kliment od dłuższego czasu jest na fali.

drux9xx

– Gwiazda wygrywa wprawdzie aż 100 tys., ale może wziąć udział w show tylko raz. A tancerz nie ma takich ograniczeń. Janek wygrał trzy ostatnie edycje, co oznacza, że za same finały zarobił w ciągu dwóch lat 150 tys. zł – powiedział "Super Expressowi" pracownik stacji.

Co więcej, liczy się nie tylko pieniężna nagroda za wygranie edycji, ale także honoraria za wszystkie odcinki. A te, jak dodaje tabloid, też robią wrażenie. Zwłaszcza, że każdą z trzech edycji Kliment przetańczył od początku do końca.

Nie gorzej radzi sobie utalentowana żona Jana, Lenka Klimentova. Tabloid podliczył, że podczas pracy w programie w ciągu dwóch lat także zdążyła zarobić pokaźną sumę.

drux9xx

– W przypadku Janka wyniosło ono ok. 180 tys. zł. Łącznie więc za "Taniec z gwiazdami" zarobił on 330 tys. Jeśli do tego doliczy się honorarium jego żony Lenki – 150 tys. zł, wyjdzie kwota ok. 480 tys. Do tego dochodzą inne możliwości zarobku, jaki para ma dzięki "Tańcowi...", to znaczy eventy, pokazy taneczne. Zatem Janek i Lenka w dwa lata zarobili minimum pół miliona złotych. To jest absolutny rekord! – dodał informator gazety.

Trudno się jednak dziwić. Zarówno Janek, jak i Lenka są bardzo lubiani przez widzów. Na to zapracowali. Są nieprzeciętnie utalentowani i potrafią wykrzesać pokłady talentu ze swoich tanecznych partnerów. Poza tym zawsze tryskają pozytywną energią i humorem i najzwyczajniej są po prostu sympatyczną parą. Ich sukces jest w pełni zasłużony!

drux9xx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drux9xx