Trwa ładowanie...
duyy2qa

Widzowie nie mają dość. Polsat zapowiada kolejną edycję "Tańca z Gwiazdami"

Jeszcze długo przed startem IX edycji "Tańca z Gwiazdami", telewidzowie kwestionowali poziom gwiazd, jakie zostały zaproszone do programu. Mimo tego, taneczne show cieszyło się dużą oglądalnością. Nic dziwnego, że Polsat zapowiada kolejną edycję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z Gwiazdami". Kolejna edycja jesienią
"Taniec z Gwiazdami". Kolejna edycja jesienią (East News, Fot: East News)
duyy2qa

"Taniec z Gwiazdami" jest jednym z najchętniej oglądanych programów tanecznych w Polsce. Pierwsze edycje show emitowane były w TVN. Później pałeczkę przejął Polsat. Od IX edycji to jeden z najbardziej promowanych programów w ramówce stacji. I choć w opinii widzów jego jakość z edycji na edycję spada, nie można tego powiedzieć o słupkach oglądalności.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła przekonuje: "Nie brakowało mi treningów"

Zatem nic dziwnego, że stacja postanowiła dać programowi kolejną szansę.

duyy2qa

Jak dowiedział się portal "Wirtualnemedia.pl", Telewizja Polsat podjęła decyzję o kontynuacji "Tańca z Gwiazdami" w jesiennej ramówce br. (w ostatnich latach widowisko oglądać można było tylko na wiosnę).

Informację potwierdziła sama dyrektor programowa, Nina Terentiew.

W IX edycji największą uwagę przykuwały Justyna Żyła i niewidoma zwyciężczyni, Joanna Mazur. Niejednokrotnie pisaliśmy o ich tanecznych popisach.

Jednak strach pomyśleć, jakie "gwiazdy" zostaną zaproszone do X edycji tanecznego show Polsatu. W minionej edycji mówiło się już o przypadkowych celebrytach, którzy swoim udziałem przedłużyli żywotność programu.

Miejmy nadzieję, że także jesienią nie zabraknie wyrazistych osobowości. Będziecie oglądać?

duyy2qa

Podziel się opinią

Share
duyy2qa
duyy2qa