Trwa ładowanie...
d3qqiqz

Lenka Kliment pokazała romantyczne zdjęcie z mężem. Piękny widok

Lenka i Jan Klimentowie to dobrana para. Nie przegapią żadnej okazji, żeby okazać sobie czułość. Ich postawa ujmuje fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jan i Lenka zaskarbili sobie sympatię widzów "Tańca z gwiazdami"
Jan i Lenka zaskarbili sobie sympatię widzów "Tańca z gwiazdami" (East News)
d3qqiqz

Jan i Lenka Klimentowie dzięki "Tańcu z gwiazdami" zyskali duże grono sympatyków. Oboje są bardzo lubiani przez widzów. Nic dziwnego. Są nieprzeciętnie utalentowanymi tancerzami, a zarazem cierpliwymi i skutecznymi nauczycielami. Ze swoich tanecznych partnerów potrafią wykrzesać naprawdę duże pokłady talentu. Ponadto na parkiecie tanecznego show zawsze tryskają pozytywną energią i humorem.

Są po prostu sympatyczną parą. I tak, jak zarażają pozytywną energią uczestników programu, tak robią to samo w mediach społecznościowych. Są w nich bardzo aktywni i dzielą się z fanami co ciekawszymi wpisami i zdjęciami. Nie brakuje migawek zza kulis pracy, ale też zabawnych filmików.

Klimentowie od czasu do czasu pokazują internautom, jak wyglądają ich taneczne treningi, często przebiegające w domowym zaciszu. A im bardziej wymyślne układy taneczne i im więcej w nich pomyłek, tym więcej śmiechu.

I oczywiście, nie brakuje też romantycznych wpisów i zdjęć tylko we dwoje. Oboje nie szczędzą sobie czułości i udowadniają, że wciąż potrafią nawzajem siebie zaskakiwać. Ostatnio Lenka pokazała na swoim profilu zdjęcie, na którym czule całuje męża. Pod zdjęciem zaroiło się od komplementów od fanów. Trudno się dziwić, to piękny widok!

d3qqiqz

Zobacz wideo: Wzruszony Kliment o "Story of my Life": "Uświadomiliśmy sobie z Lenką, że jesteśmy dla siebie stworzeni"

d3qqiqz

Podziel się opinią

Share
d3qqiqz
d3qqiqz