Trwa ładowanie...
d169vbf

Kuchenne Rewolucje. Nie jedna, a dwie duże niespodzianki w odcinku

Magda Gessler potrafi zaskoczyć. Tym razem zabrała się za metamorfozę gruzińskiej restauracji na Wilanowie. Gościem specjalnym finałowej kolacji był Daniel Olbrychski z żoną. Gessler prawiła mu same komplementy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuchenne rewolucje w Wilanowie.
Kuchenne rewolucje w Wilanowie. (Facebook.com)
d169vbf

Magda Gessler i "Kuchenne Rewolucje" zawitały do restauracji Mada. Prowadziła ją polsko-gruzińska rodzina. Serwowanym potrawom brakowało smaku, wnętrze restauracji nie zachwycało, a i rodzina miała swoje prywatne problemy – sytuacja klasyczna w programie Gessler.

Zobacz: Pracoholizm dodaje jej sił. Gessler o swoim uzależnieniu

Madę na Wilanowie prowadził Vasil z żoną Martą. Gruzin pracował wcześniej jako aktor, ale nie zarabiał na tym dobrze. By odbić się od finansowego dołka, przyjechał do Polski. Pierwszą pracę znalazł na zmywaku. Potem poznał Martę, z którą po czterech latach wziął ślub. Wzięli kredyt i dzięki pomocy taty Vasila – Avtandila - otworzyli swoją restaurację.

d169vbf

Gessler podczas rozmowy z rodziną dowiedziała się, że Avtandil od dwóch lat nie widział swojej żony. Ta została w Gruzji. Kredyty i problemy z restauracją nie pozwoliły małżeństwu się spotkać.

Rewolucje ruszyły pełną parą. Mada zamieniła się w Granat Bistro. Kuchnia gruzińska zaczęła królować na Wilanowie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Magda Gessler to "maszynka do zarabiania pieniędzy". Dzięki niej TVN zyskał 230 mln złotych

d169vbf

Co najważniejsze w tym odcinku – rodzinę czekały dwie wyjątkowe niespodzianki. Do Warszawy ściągnięto żonę Avtandila. Gruzin nie mógł wyjść z szoku. Gdy kobieta weszła do knajpy, nawet nie zareagował. Potem powiedział, że w pierwszej chwili był przekonany, że to jakaś podobna kobieta, ale na pewno nie jego żona.

Druga niespodzianka czekała wszystkich podczas finałowej kolacji. Bistro odwiedził Daniel Olbrychski razem z żoną. Gessler nie mogła przestać prawić mu komplementów. – Wspaniały aktor, ideał mężczyzny – komentowała, gdy Olbrychski próbował przełknąć gruzińskie pierożki.

I choć aktor zdążył powiedzieć tylko pół-słowa, że "wita", to i tak widzowie mogli się lekko zdziwić jego obecnością.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kuchenne Rewolucje: Magda Gessler robi rewolucje w remizie. "Bardzo dużo nieszczęścia!"

d169vbf

Podziel się opinią

Share
d169vbf
d169vbf