Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki zapytał Krzysztofa Stanowskiego o TVP. Nie spodziewał się takiej odpowiedzi

Na kanapie showmana ostatnio zasiadł dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski. Panowie prowadzili bardzo rzeczową rozmowę. Nie mogło więc zabraknąć pytania o współpracę Stanowskiego z TVP.

Share
Krzysztof Stanowski był gościem Kuby Wojewódzkiego
Krzysztof Stanowski był gościem Kuby WojewódzkiegoŹródło: TVN
dskau2f

Kuba Wojewódzki od kilku sezonów gości u siebie głównie gwiazdki własnej stacji. Czasami zdarza mu się jednak zaprosić charyzmatyczne postaci, które mają coś ciekawego do powiedzenia. W ostatnim odcinku taką osobą był Krzysztof Stanowski. Prowadzący zapytał go o to, czy komentowanie meczy w TVP uważa za obciach.

- Nie. Ja sam mam program w TVP Sport i jestem z tego bardzo dumny. Uważam, że TVP Sport wykonuje fantastyczną robotę i to jest naprawdę jakościowa, znakomita stacja sportowa - odpowiedział Stanowski.

- Czyli nie ma żadnych konotacji miedzy tym, że dużą część czasu ci sami ludzie, te same nadajniki, ta sama instytucja angażuje w jakiś rodzaj zarządzania prawdą? - drążył Wojewódzki.

dskau2f

Odpowiedź Stanowskiego mogła zaskoczyć showmana. Subtelnie wytknął hipokryzję również innych stacji telewizyjnych.

- Musisz to rozdzielić. Uważam, że dzisiaj wszystkie telewizje w sposób mniej lub bardziej udolny starają się zarządzać prawdą. Czasami to wygląda jak pojedynek szermierza z kimś, kto ma ciężki topór, ale to nie znaczy, że ten szermierz jest na przegranej pozycji - ocenił.

Biznesy Kuby Wojewódzkiego

Sam Wojewódzki nawiązał do niedawnej sytuacji z zaproszeniem Krzysztofa Stanowskiego do programu "Drugie śniadanie mistrzów" w TVN24. Zaproszenie wyszło od gospodarza, jednak władze stacji podjęły decyzję o blokadzie udziału dziennikarza sportowego w programie.

dskau2f

- Chyba Marcin Meller ma słabszą pozycję niż ty - skomentował tą sytuację Stanowski.

- To normalne - roześmiał się Wojewódzki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dskau2f

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dskau2f
dskau2f