Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki i Rafał Pacześ zażartowali z Magdy Mołek. Wyszło niezręcznie

Miało być śmiesznie, wyszło co najmniej drętwo. Anegdota o Magdzie Mołek ubawiła dwóch showmanów, publiczność na widowni już niekoniecznie.
Share
Rafał Pacześ gościł u Kuby Wojewódzkiego
Rafał Pacześ gościł u Kuby WojewódzkiegoŹródło: kadr z programu
d36y9d6

Rafał Pacześ gościł w ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego. Komik jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych stand-uperów, a jego występy przyciągają na widownie pokaźne tłumy. Już przed programem można było spodziewać się, że spotkanie dwóch showmanów będzie obfitowały w cięte żarty i zgryźliwy humor.

Tak też było. Oprócz wzajemnych docinek komik jednak postanowił wyśmiać koleżankę Wojewódzkiego po fachu, Magdę Mołek.

Zobacz wideo: Kuba Wojewódzki kończy z plotkami o powrocie do Anny Muchy

- Jedna twoja koleżanka po fachu, Magda Mołek... Miałem przyjemność prowadzenia z nią Fryderyków. To była sala na 5 tys. osób. Ja przyszedłem i ona do mnie na próbie mówi: "Rafał, jak ty się tutaj odnajdziesz po tych piwnicach? Tyle osób!". A ja takie... "Pff! Lalka, co ty masz w głowie?" – relacjonował kąśliwie.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPAŹródło: AKPA

- Odpowiedziałem: "No spoko, może być, fajnie" – dodał podkreślając, że dzień przed galą rozdania nagród występował w trójmiejskiej Ergo Arenie przed 11 tys. widzów.

d36y9d6

Wojewódzki początkowo wydawał się być zdziwiony historią Paczesia i niedowierzał, że Mołek mogła użyć takich słów. Ostatecznie jednak postanowił "podchwycić" żart gościa i mu zawtórować. - Może Madzia nie może znaleźć YouTube w telewizorze – skwitował.

Można się domyśleć, że ich zamiarem było przywołanie zabawnej anegdoty, ale trudno się oprzeć wrażeniu, że wyszło co najmniej niezręcznie. Zresztą, oceńcie sami. Materiał trafił do sieci.

d36y9d6

Podziel się opinią

Share
d36y9d6
d36y9d6