Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski znów w duecie? Dziennikarze zrobili sobie wspólne zdjęcie

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski ponownie łączą siły? Jeszcze kilka lat temu dziennikarze stanowili zgrany duet, który na łamach jednej z rozgłośni radiowych prowadził poranny program satyryczny. Panowie nie przebierali w środkach i w swoich komentarzach często oscylowali na granicy skandalu. Gdy jednak jeden z ich żartów przelał czarę goryczy, drogi Wojewódzkiego i Figurskiego rozeszły się, a ich obu poróżnił konflikt. Teraz wygląda na to, że dziennikarze zapomnieli o dawnych nieporozumieniach. Świadczyć może o tym fotografia zamieszczona przez Kubę Wojewódzkiego na Instagramie.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski znów w duecie? Dziennikarze zrobili sobie wspólne zdjęcieŹródło: AKPA
d353ahk

Gdy Kuba Wojewódzki i Michał Figurski prowadzili na antenie Eski Rock program „Poranny WF”, byli wówczas uznawani za najostrzejszy duet satyryczny kraju. Ich cięte riposty i komentarze nie omijały nikogo i nierzadko za nic sobie miały poprawność polityczną. Miarka przebrała się jednak w roku 2012. Żart dziennikarzy o gwałtach na ukraińskich sprzątaczkach wywołał ogólnopolski skandal. Audycja panów została zdjęta z anteny, a oni sami rozstali się w nienajlepszych stosunkach.

Teraz wygląda na to, że panowie zakopali topór wojenny. Kuba Wojewódzki opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z dawnym kompanem. Fotografia sugeruje, że dziennikarze spotkali się nie w celach prywatnych, lecz zawodowych. Rozłożone długopisy i kartki papieru mogą świadczyć o tym, że Wojewódzki i Figurski znów pracują nad wspólnym projektem. Czy to oznacza, że popularni przed kilkoma laty Misiura i Martenka powrócą?

Najprawdopodobniej Wojewódzki i Figurski spotkali się tuż przed roastem Krzysztofa „Diablo" Włodarczyka, który na żywo odbył się w poniedziałkowy wieczór. Jesienią obaj pojawili się (choć Figurski ze względu na swój stan zdrowia był jedynie gościem wirtualnym) na podobnym wydarzeniu, którego głównym bohaterem był Michał Szpak.

d353ahk

Co ciekawe, Michał Figurski nie był ujęty na oficjalnej gości roastu Włodarczyka. Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się Maciej Orłoś, Katarzyna Piasecka, Rafał Bryndal, Łukasz Lodkowski oraz Titus. Czy zatem dawny kompan Wojewódzkiego okaże się gościem specjalnym?

Roast Włodarczyka zostanie wyemitowany w czwartek 16 marca o godzinie 22:30 na antenie TVN.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d353ahk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d353ahk