Trwa ładowanie...

Książę William spotkał się ze zwyciężczynią Eurowizji. Wspólne zdjęcie podbija sieć

Książę William wybrał się w oficjalną podróż do Izraela. Podczas wizyty w Tel Awiwie spotkał się z Nettą Barzila, zwyciężczynią tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Na oficjalnym profilu Pałacu Kensington opublikowano ich wspólną fotkę.

Książę William spotkał się ze zwyciężczynią Eurowizji. Wspólne zdjęcie podbija siećŹródło: newspix.pl, fot: JSpicer/Ken Goff Rota/GoffPhotos.com
d4l3ppj
d4l3ppj

Wygrana była spełnieniem marzeń 25-letniej artystki, Netty. I choć można było odnieść wrażenie, że jej piosenka nie ma głębszego przesłania, było zupełnie inaczej. - Odgłosy mają naśladować głosy tchórza: "kurczaka". Kogoś, kto nie zachowuje się tak, jakby chciał i jest traktowany jak zabawka. Piosenka niesie ze sobą przesłanie. Przebudzenie kobiecej siły i sprawiedliwości społecznej, opakowane w kolorową, szczęśliwą atmosferę - tłumaczyła.

- Bardzo dziękuję za docenienie odmienności, bardzo dziękuję za zaakceptowanie różnic między nami. Kocham swój kraj, następnym razem widzimy się w Jerozolimie – wykrzyczała wówczas ze sceny.

Zagraniczne media rozpisują się o spotkaniu księcia Williama i zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji. Okazuje się, że mieli wspólne tematy do rozmów. - Rozmawialiśmy o tym, jak zmieniłam sposób, w jaki ludzie czują się tu w Izraelu oraz o poczuciu własnej wartości – mówiła Netta BBC.

d4l3ppj

- Było wspaniale. Książę William to naprawdę wyluzowany facet – podsumowała.

d4l3ppj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l3ppj