Trwa ładowanie...

Krzysztof Sadowski. Twórca "Tęczowego Music Boksu" oskarżony przez dziennikarza o molestowanie nieletnich

Krzysztof Sadowski został oskarżony przez dziennikarza Mariusza Zielke o molestowanie nieletnich, kiedy muzyk jazzowy prowadził program "Tęczowy Music Box".

Share
Krzysztof Sadowski. Twórca "Tęczowego Music Boksu" oskarżony przez dziennikarza o molestowanie nieletnichŹródło: Youtube.com
d4f02dx

"Tęczowy Music Box" był w latach 90. jednym z najpopularniejszych programów muzycznych dla dzieci. W rozrywkowym show dla najmłodszych brały udział grupy wokalne Tęcza, a następnie Chochliki.

Redaktorem "Tęczowego Music Boksu" obok Aleksandra Pałaca i Barbary Kolago był znany muzyk jazzowy Krzysztof Sadowski.

Po 19 latach od premiery dziecięcego programu dziennikarz Mariusz Zielke oskarżył Krzysztofa Sadowskiego o molestowanie nieletnich dziewczynek. Podczas rozmowy z wp.pl przyznał, że ma niezbite dowody potwierdzające winę 80-letniego Sadowskiego. Zielke twierdzi, że zgłosiło się do niego kilkadziesiąt osób, które potwierdzą winę znanego muzyka.

"Tęczowy Music Box" - kim jest Krzysztof Sadowski?

Krzysztof Sadowski to znany muzyk jazzowy, który zadebiutował już w latach 50. XX wieku. Współpracował ze Zbigniewem Namysłowskim czy Janem 'Ptaszynem' Wróblewskim. Najbardziej znane piosenki Krzysztofa Sadowskiego to "Spacer po księżycu", "To nie grzech", "Wiatr, wiosenny gitarzysta" oraz "Ten nasz zwyczajny świat".

Prywatnie jest ojcem piosenkarki i reżyserki, Marysi Sadowskiej, która jako mała dziewczynka również występowała w programie "Tęczowy Music Box".

d4f02dx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f02dx
d4f02dx