Trwa ładowanie...

"Krew z krwi": Agata Kulesza powraca na ekrany jako Carmen

Share
"Krew z krwi": Agata Kulesza powraca na ekrany jako Carmen
Źródło: AKPA
d2gjvow

[

]( http://dot.wp.pl/redir?SN=aleseriale_tvp&url=http://vod.tvp.pl/seriale/sensacyjne/krew-z-krwi/ )

d2gjvow

Po ponad dwóch latach przerwy znów oglądać będzie można serial, który od samego początku emisji wzbudzał wiele emocji. Kryminalna seria "Krew z krwi" porównywana jest do najlepszych amerykańskich produkcji. Duża w tym zasługa znakomitej, można nawet rzec oscarowej obsady, w której na pierwszy plan wysuwa się odtwórczyni głównej roli - Agata Kulesza. Co tym razem spotka graną przez nią bohaterkę?

Mafijne porachunki z rodzinnym dramatem w tle - tak w skrócie streścić można fabułę produkcji "Krew z krwi". Serial opowiada historię Carmen, wdowy po zamordowanym gangsterze, która by chronić najbliższych, zmuszona jest przejąć jego rolę.

Obserwujemy, jak z pozoru spokojne i poukładane życie rodzinne zamienia się w piekło świata zbrodni i przestępstw. Bohaterka musi samodzielnie podejmować bardzo trudne decyzje. Nie wie komu zaufać, a widoczna dla niej wcześniej granica między dobrem a złem zaczyna się zacierać.

d2gjvow

Każda z postaci skrywa jakąś tajemnicę, która prędzej czy później wychodzi na jaw. Dla Carmen nie ma nic gorszego niż zdrada zaufania. Ten, kto się jej dopuści, może liczyć na srogą zemstę.

Pod koniec 1. sezonu Carmen wyjechała z Polski. Teraz powróci do kraju, by spróbować ułożyć sobie życie z dala od świata, przed którym uciekła kilkanaście miesięcy wcześniej. Okazuje się, że czeka ją wiele zmian. Będzie chciała zerwać kontakty z dawnymi znajomymi oraz rodziną. Po przyjeździe przyjmie nową tożsamość. Wygląda na to, że nie będzie długo czuła się samotna w nowych warunkach. Pozna mężczyznę, z którym zaczynie budować bliższą relację. Niestety, odcięcie się od przeszłości będzie trudniejsze niż myślała.

W 2. sezonie serialu "Krew z krwi" Agata Kulesza, tak samo jak serialowa Carmen, przejdzie metamorfozę. W poprzedniej serii była długowłosą blondynką, teraz aktorkę znów będzie można podziwiać w bardziej naturalnym odcieniu, z którym kojarzymy ją na co dzień.

Po światowym sukcesie filmu "Ida", artystka powróciła w wielkim stylu na plan telewizyjnej produkcji, o czym już niedługo przekonamy się na własne oczy. W zamieszczonym powyżej wywiadzie, gwiazda zdradziła, co sądzi o granej przez siebie postaci.

d2gjvow

2. sezon "Krew z krwi" oglądać będzie można od 12 kwietnia o godz. 21:10 na antenie TVP2.

d2gjvow

Podziel się opinią

Share
d2gjvow
d2gjvow