Koronawirus w programie TVN. Wyeliminował 3 osoby

Patrycja odpadła  z półfinału "Top Model" przez koronawirusa
Patrycja odpadła z półfinału "Top Model" przez koronawirusa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.11.2020 22:16, aktual.: 02.03.2022 08:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W półfinale programu "Top Model" troje uczestników zostało niespodziewanie wykluczonych z powodu dodatniego testu na obecność koronawirusa. Patrycja, Dominic i Ernest nie pojechali do Grecji na Fashion Week. Jurorzy wybrali ich zastępców

Połowę półfinalistów "Top Model", którzy mieli już wyjazd na grecki tydzień mody w kieszeni, niespodziewanie z udziału w programie wykluczył nowy zawodnik - koronawirus. Wszyscy poczuli niesprawiedliwość losu. Jak pisał polski wieszcz: "Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz".

- Czuję się jakbym dostał w twarz - powiedział Ernest. - Nie mogłem w to uwierzyć - skomentował sytuację załamany i rozczarowany Dominic. - Czułam bezsilność - wyznała Patrycja. Patrycja, Dominic i Ernest zostali w Polsce. Nie mieli wpływu na to, co się wydarzyło, jednak nie zniechęcali do udziału swoich zastępców. Jurorzy postanowili, że do programu w tej trudnej sytuacji wrócą Karolina Kuczyńska i Mariusz.

Polskie gwiazdy z koronawirusem. Lista jest coraz dłuższa

Patrycja odbyła z Karoliną długą i poważną rozmowę telefoniczną. Choć blondynka wolałaby walczyć z innymi uczestnikami programu niż wynikami testu na COVID, pokazała klasę i zachęciła niedawną rywalkę do ponownego podniesienia rękawicy. Choć atmosfera na wyjeździe momentami przypominała wakacyjną wycieczkę, wszystkim uczestnikom półfinału bardzo zależało na wygranej.

- To jest już taki etap, że otarta noga, nie może mi zabrać tego - powiedziała narzekająca zwykle Maja i zacisnęła zęby na castingu, gdy dostała nieodpowiednie szpilki.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także