Trwa ładowanie...
d2wpjag

Była najlepsza, ale odpadła. Zwrot akcji w show TVN

Ostatni odcinek programu "Top Model" był naprawdę emocjonujący. Po raz pierwszy tak wielu uczestników programu nie poradziło sobie z zadaniem. Niespodziewająca się jeszcze co ją czeka Karolina zażartowała "Upadam z gracją, chociaż Gracja odpadła”. W tym programie Kuczyńska odniosła zarówno spektakularny sukces, jak i największą porażkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestnicy programu "Top Model"  Karolina Kuczyńska po lewej, Patrycja po prawej
Uczestnicy programu "Top Model" Karolina Kuczyńska po lewej, Patrycja po prawej (Instagram)
d2wpjag

Pierwsze wyzwanie polegało na nagraniu reklamy obuwia. Spot reżyserowała Ania Maliszewska. Karolina bała się pracy z Mają i Ernestem - Byłam pewna, że to będzie dzień narzekania na wszystko – skomentowała. Ernest i Maja jednak zachowali się jak profesjonaliści i nawet dobrze im poszła scena pocałunku.

Najlepszą ekipą okazało się „idealnie zgrane” trio: Weronika, Mariusz i Mikołaj. Widać było, że czują klimat sportowej paczki. Najwięcej emocji wśród uczestników wywołał pocałunek Dominica i Patrycji. Jako jedyni zdecydowali się nie markować czułości. Uczestnicy mówili potem, że ta chwila była romantyczna i zaczarowana. Mariusz i Mikołaj, którzy chyba zazdrościli Dominicowi, na osłodę dostali kampanię obuwia wraz z Weroniką.

Następne zadanie polegało na samodzielnym wystylizowaniu włosów i zapozowaniu z partnerem w jednym ubraniu. W tym zadaniu najgorzej poszło parze Weronika i Dominic. Nerwy modelki przeszły też na chłopaka. Aż przykro było patrzeć, gdy uciekł z niego cały entuzjazm i optymizm, które wręcz są jego wizytówką.

d2wpjag

Imperium biznesowe Anny i Roberta Lewandowskich. Są inwestorami ponad 30 projektów

To zadanie najlepiej wykonała Karolina Kuczyńska, która była w parze z Ernestem. Model robił to, co wychodzi mu najlepiej, stał. To był zdecydowanie moment Karoliny. Dzięki jej postawie dostała zaproszenie do nowej kampanii reklamowej. A oboje otrzymali największą z dotychczasowych "małych" nagród - 10 000 zł na zakupy.

Jednak szczęście Karoliny Kuczyńskiej nie trwało długo. Gdy dowiedziała się na czym polega decydujący etap, wpadła w panikę. Uczestnicy programu mieli zrobić podwodny film. To zadanie także odbyło się w parach lub trio. Choć Mariusz nie był do końca zadowolony z przebiegu pracy z Mają, to ich film okazał się najlepszy.

d2wpjag

Reszta pozostawiała wiele do życzenia. Nie szło wysportowanemu Dominicowi, Ernest niemal się utopił... Widać było, jak Karolina i Majaznów mierzą się z wielkimi lękami.

Jury zadecydowało jednak, że najgorzej w zadaniu wypadły wspomniana wcześniej Karolina Kuczyńska oraz Weronika. Obu ich właściwie nie było widać na filmikach. Obie odpadły z programu, jednak Piróg Weronikę przywrócił.

Ekstremalne wyzwanie bardzo nie spodobało się telewidzom, tak samo jak udział Lewandowskiej w jury. Czy podwodne zdjęcia rzeczywiście mogą pomóc w wykryciu modowych talentów? Czy czy "Top Model" chodzi już tylko o zrobienie jak najbardziej szokującego odcinka?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2wpjag

Podziel się opinią

Share
d2wpjag
d2wpjag