Trwa ładowanie...
d11naxc

"Koło fortuny" znów w TVP. Rafał Brzozowski nowym prowadzącym. Dobry wybór?

To już pewne. Rafał Brzozowski zastąpi w roli gospodarza Wojciecha Pijanowskiego. Co jeszcze się zmieni w nowej odsłonie "Koła fortuny"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski (ONS.pl)
d11naxc

Przypomnijmy, że jako pierwsi ogłosiliśmy, że program ma poprowadzić Rafał Brzozowski. Z naszych informacji wynikało, że muzyk był widziany na castingu w TVP przy ul. Woronicza (tutaj przeczytasz więcej na ten temat). Teraz oficjalnie piosenkarz potwierdził, że to on zastąpi legendarnego Wojciecha Pijanowskiego w nowej odsłonie "Koła fortuny". Wokalista zdradził też, że zostanie zmieniona formuła teleturnieju, a widzowie nie będą mogli narzekać na nudę i brak atrakcji.

- Będzie muzyka na żywo i niesamowita interakcja z publicznością. Z tego co słyszałem, mocne nazwiska rywalizowały o prowadzenie. Podobno szukają koleżanki, która będzie mi pomagać. Będzie bardzo wesoło, a dziewczyna, która będzie współprowadzić program, będzie tańczyć i rozmawiać z publicznością. Nie mogę się doczekać, aż powiem, by odsłoniła cztery litery. Nie ma sensu powielać tego, co było kiedyś, będzie więc coś nowego. Nie wiem, jak to jeszcze będzie, bo to wszystko wyjdzie w praniu - powiedział podekscytowany muzyk w "Pytaniu na śniadanie".

d11naxc

Zobacz także: Rafał Brzozowski śpiewa polskie szlagiery

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d11naxc

Podziel się opinią

Share
d11naxc
d11naxc