Trwa ładowanie...

"Koło fortuny" z Norbim jest liderem oglądalności

Gdy kultowy teleturniej "Koło fortuny" powrócił na antenę TVP 2, prowadził go Rafał Brzozowski, piosenkarz. W wyniku przetasowań w stacji zastąpił go w tej roli Norbi, inny muzyk, a Brzozowski wziął... fuchę Norbiego w TVP, czyli prowadzenie "Jaka to melodia?". Opłaciło się.

Share
"Koło fortuny" z Norbim jest liderem oglądalności
Źródło: AKPA
d3o3esd

Teraz portal Wirtualnemedia podaje, że show "Koło fortuny" z nowym prowadzącym jest liderem oglądalności w swoim paśmie.

"Dwójka w czasie emisji audycji jest zdecydowanym liderem rynku telewizyjnego wśród tzw. „wielkiej czwórki”. Drugie miejsce zajmuje Polsat, który ma w tym paśmie 11,98 proc. udziału. Dalej plasują się: TVP1 (6,97 proc.) oraz TVN (5,51 proc.)." - czytamy.

Brzozowskiemu też idzie nieźle. Jak podawał portal Super Express nowy program Roberta Janowskiego (pierwszego prowadzącego "Jaka to melodia?") ,"Gra muzyka" wyrobił oglądalność na poziomie 440 tys. widzów. Brzozowski tymczasem przyciągnął przed ekrany aż 2,1 mln osób. To więcej niż wówczas, gdy prowadzącym hitu TVP był Robert Janowski.

d3o3esd

Na konferencji ramówkowej TVP jacek kurski tak mówił o decyzjach kadrowych:

"Brzozowski rwał się do śpiewania i częstego występowania w "Jaka to melodia?" a Norbi lubi sobie pobajerować, zagadywać uczestników. Trzeba było zatem chłopaków zamienić tak, aby ten co ciągle śpiewa był w "Jaka to melodia?", a ten który lubi sobie pożartować trafił do "Koła fortuny" Teraz Rafał i Norbi są na swoim miejscu".

d3o3esd

Podziel się opinią

Share
d3o3esd
d3o3esd