Trwa ładowanie...
ycipk-2v7qli

"Koło fortuny" z Norbim jest liderem oglądalności

Gdy kultowy teleturniej "Koło fortuny" powrócił na antenę TVP 2, prowadził go Rafał Brzozowski, piosenkarz. W wyniku przetasowań w stacji zastąpił go w tej roli Norbi, inny muzyk, a Brzozowski wziął... fuchę Norbiego w TVP, czyli prowadzenie "Jaka to melodia?". Opłaciło się.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Norbi do tej pory prowadził "Jaka to melodia?"
Norbi do tej pory prowadził "Jaka to melodia?" (AKPA)
ycipk-2v7qli

Teraz portal Wirtualnemedia podaje, że show "Koło fortuny" z nowym prowadzącym jest liderem oglądalności w swoim paśmie.

"Dwójka w czasie emisji audycji jest zdecydowanym liderem rynku telewizyjnego wśród tzw. „wielkiej czwórki”. Drugie miejsce zajmuje Polsat, który ma w tym paśmie 11,98 proc. udziału. Dalej plasują się: TVP1 (6,97 proc.) oraz TVN (5,51 proc.)." - czytamy.

ycipk-2v7qli

Brzozowskiemu też idzie nieźle. Jak podawał portal Super Express nowy program Roberta Janowskiego (pierwszego prowadzącego "Jaka to melodia?") ,"Gra muzyka" wyrobił oglądalność na poziomie 440 tys. widzów. Brzozowski tymczasem przyciągnął przed ekrany aż 2,1 mln osób. To więcej niż wówczas, gdy prowadzącym hitu TVP był Robert Janowski.

Na konferencji ramówkowej TVP jacek kurski tak mówił o decyzjach kadrowych:

"Brzozowski rwał się do śpiewania i częstego występowania w "Jaka to melodia?" a Norbi lubi sobie pobajerować, zagadywać uczestników. Trzeba było zatem chłopaków zamienić tak, aby ten co ciągle śpiewa był w "Jaka to melodia?", a ten który lubi sobie pożartować trafił do "Koła fortuny" Teraz Rafał i Norbi są na swoim miejscu".

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2v7qli

ycipk-2v7qli
ycipk-2v7qli