Kolejne zmiany w "Dzień Dobry TVN". Więcej informacji z TVN24

Agnieszka Woźniak-Starak - prowadząca "Dzień Dobry TVN"
Agnieszka Woźniak-Starak - prowadząca "Dzień Dobry TVN"
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | (c) by KAPiF

17.05.2023 11:58, aktual.: 17.05.2023 12:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jednym z elementów porannego formatu "Dzień Doby TVN" jest subiektywny przegląd prasy, który najczęściej przygotowują gościnnie występujący dziennikarze. Jak podaje "Presserwis", zostanie on zastąpiony serwisem informacyjnym TVN24.

"Dzień Dobry TVN" to poranny magazyn, który debiutował na antenie 3 września 2005 r. Emitowany jest codziennie między godziną 8.00 a 11.30. W zależności od dnia, zmieniają się pary prowadzących. Wśród obecnie występujących współgospodarzy najdłuższym stażem cieszą się Dorota Wellman i Marcin Prokop.

Bez względu na to, czy program emitowany jest w dni robocze, czy w weekendy, scenariusz "Dzień Dobry TVN" wygląda mniej więcej tak samo. Sekcja gastronomiczna, modowa, wywiady, reportaże i zaproszeni goście.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zmiany w śniadaniowym show

Jak poinformowano niedawno, z "Dzień Dobry TVN" na jakiś czas zniknie Filip Chajzer, który ma problemy ze zdrowiem. Teraz okazuje się, że poranny magazyn czeka kolejna modernizacja.

Jak podaje "Presserwis", według informacji z biura prasowego TVN Warner Bros, zespół redakcyjny "wzbogaca program o nowe elementy, dlatego w niektórych wydaniach serwis informacyjny będzie pojawiał się zamiast przeglądu prasy".

Od jakiegoś czasu magazyn informacyjny przygotowywany przez TVN24 zastępuje przegląd prasy w weekendowych wydaniach "Dzień Dobry TVN".

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" bierzemy na warsztat finały tegorocznej Eurowizji, rozprawiamy o "Yellowstone" z Kevinem Costnerem oraz polecamy trzy książki, od których nie będziecie mogli się oderwać w maju. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także