Klaudia z show "Rolnik szuka żony" TVP obejrzała "Love Island. Wyspę miłości". Natychmiast zareagowała

Klaudia z programu "Rolnik szuka żony" obejrzała "Love Island. Wyspę miłości". Musiała to skomentować
Klaudia z programu "Rolnik szuka żony" obejrzała "Love Island. Wyspę miłości". Musiała to skomentować
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

12.03.2024 14:11, aktual.: 13.03.2024 22:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klaudia, którą widzowie poznali w programie Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony", pochwaliła się w sieci tym, że śledzi najnowszy sezon show Polsatu "Love Island. Wyspa miłości". Skomentowała fragment jednego z odcinków i napisała, co sądzi o uczestniczce.

Show "Love Island. Wyspa miłości" ruszył na początku marca. Dziewiąta edycja, podobnie jak poprzednie, budzi sporo emocji. Tym razem jednak oglądający mają nieco więcej zastrzeżeń. Widzowie bardzo szybko dali znać, co w programie im się nie podoba. Niektórym nie pasuje późniejsza niż do niedawna godzina emisji, innym uczestnicy, a właściwie ich pełne hipokryzji zachowanie. W internecie posypały się komentarze.

"Dziś poczułem zażenowanie", "Okropny był ten odcinek, wręcz obleśny, ciężko było to oglądać. Naprawdę to jest szukanie miłości? Bo wygląda jak szukanie sławy, a nie miłości. Po to ci ludzie przyszli do programu", "Z fajnego programu o perypetiach grupki nieznajomych, szukających miłości ludzi, zrobiono jakieś tanie soft porno, gdzie 'każdy z każdym' bezwzględnie i bez szacunku do osób 'sparowanych', ale przede wszystkim samych siebie" - komentowali internauci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Klaudia z show "Rolnik szuka żony" zniesmaczona programem "Love Island. Wyspa miłości"

Nowy sezon "Love Island" ogląda też Klaudia, która zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w innym randkowym show. Chodzi o program "Rolnik szuka żony". To tam dziewczyna poznała i zakochała się w Valentynie, z którym nadal tworzy udany związek.

Klaudia oglądała "Love Island" i dała o tym znać na swoim instagramowym profilu. "Póki co, Zuza bardzo fajna, naturalna dziewczyna" - napisała o swojej faworytce. Bardzo szybko zmieniła zdanie. "Zwątpiłam" - dodała, pokazując ujęcia uczestników całujących się nie we dwójkę, a w trójkę.

Klaudia, uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" obejrzała "Love Island. Wyspę miłości"
Klaudia, uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" obejrzała "Love Island. Wyspę miłości"© Instagram

"Love Island, Wyspa miłości" - widzowie są oburzeni

Komentarze oceniające ostatni odcinek show nie pozostawiają złudzeń. Widzowie są oburzeni i nie podoba im się to, co oglądają. Niektórzy stwierdzili w sieci, że już rozumieją, skąd wynika późniejsza pora nadawania programu, który przeniesiono z godziny 21:00 na 22:00.

Komentujący zwrócili także uwagę na fakt, że "ten co najbardziej pobożny, najwięcej w ślinę leci". Chodzi o Adriana, który od początku swojego udziału w programie wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do wiary i wartości chrześcijańskich. Tymczasem całował się z Danem i Patrycją.

Oglądaliście? Jak wrażenia?

Klaudia, uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" obejrzała "Love Island. Wyspę miłości"
Klaudia, uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" obejrzała "Love Island. Wyspę miłości"© Instagram

W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także