Trwa ładowanie...

"Kaznodzieja": drugi sezon wciska w fotel. Nawet na chwilę nie zmrużycie oka

Do sieci trafił zwiastun drugiego sezonu serialu "Kaznodzieja" ("Preacher"), w którym tytułowy bohater demonstruje swoją supermoc.
Share
Kadr z serialu "Kaznodzieja"
Kadr z serialu "Kaznodzieja"Źródło: Youtube.com
d3jo8na

Główną postacią opowieści jest twardy teksański wielebny Jesse Custer (Dominic Cooper), który traci wiarę i dowiaduje się, że Bóg opuścił niebo i zrzekł się swoich obowiązków. Mężczyzna postanawia go odnaleźć. Pomagają mu w tym była dziewczyna Tulip (Ruth Negga) i irlandzki wampir Cassidy (Joseph Gilgun).

Nowa odsłona rozegra się w Nowym Orleanie. W opublikowanym nowym zwiastunie widzimy, że Jesse otrzymuje pewną supermoc, z której z nieskrywaną radością korzysta. Co jeszcze się wydarzy? Tego na razie nie możemy zdradzić, ale zapewniamy, że akcja drugiego sezonu wciśnie was w fotel. Nawet na moment nie zmrużycie oka!

Do obsady nowego sezonu dołączyli: Noah Taylor ("Gra o tron"), Pip Torrens ("The Crown", "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy"), Julie Ann Emery ("Fargo", "Better Call Saul"), Malcolm Barrett ("Drodzy biali ludzie"), Ronald Guttman ("Homeland", "Mozart in the Jungle") i Justin Prentice ("Trzynaście powodów"). Pomysłodawcami cyklu są Seth Rogen i Evan Goldberg, których wsparł jeden z producentów "Breaking Bad" - Sam Catlin. Fani doczekają się 13 nowych odcinków. Premierę w USA wyznaczono na 25 czerwca.

d3jo8na

Zobacz także: zwiastun 2. sezonu serialu "Kaznodzieja"

d3jo8na

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d3jo8na

Podziel się opinią

Share
d3jo8na
d3jo8na