Straciła pracę w Polsacie. To jeszcze nie koniec?

Katarzyna Skrzynecka straciła pracę w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Katarzyna Skrzynecka straciła pracę w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

12.01.2023 07:32, aktual.: 12.01.2023 08:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przetasowania w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dotknęły już Piotra Gąsowskiego, Michała Wiśniewskiego i Katarzynę Skrzynecką. Gwiazdy żegnają się z show, ale czy i z Polsatem? Miszczak może mieć dla nich coś innego.

W Polsacie trwa mała rewolucja, która dotyka jak na razie szczególnie show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - jeden ze sztandarowych, nadawanych od lat programów tej stacji. Za wszystkim na rzekomo stać Edward Miszczak, który od tego roku będzie dyrektorem programowym Polsatu, zastępując tym samym Ninę Terentiew, która awansowała w strukturach stacji. Konsekwencją działań Miszczaka mają być zwolnienia w "TTBZ". Z programem pożegnali się w ostatnim czasie Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka, a także Piotr Gąsowski, co chyba najbardziej zaskoczyło internautów.

Jak podawaliśmy w WP, na miejscu Gąsowskiego u boku Macieja Dowbora ma się pojawić Maciek Rock, który przed laty często prowadził programy i imprezy Polsatu. Szykuje się więc wielki powrót. A co z gwiazdami, które straciły pracę przy "TTBZ"? Nie do końca oznacza to, że widzowie nie będą już ich oglądać w Polsacie...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak donosi "Super Express", nagłe usunięcie z show Skrzyneckiej nie oznacza jeszcze, że nie dostanie innego zadania w programach Polsatu. Informator tabloidu punktuje, że choć opcją jest to, że dostanie pracę u konkurencji, to Edward Miszczak może zaproponować jej "nową intratną fuchę". - A Gąsowski? Oficjalnie ciągle jest w grze, a kasa czyni cuda - komentuje informator.

Nie brakuje doniesień, że zmiany w "TTBZ" były zbyt szybkie i zaskoczyły osoby związane z produkcją, w tym same gwiazdy. Skrzynecka, komentując odejście z show, sugerowała, że dowiedziała się o tym dość nagle.

"Dziękuję Polsatowi za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, nowe zmiany... Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne dziewięć lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym show 'Twoja twarz brzmi znajomo'. To dla mnie zaszczyt, że mogłam współtworzyć go z Wami. Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę powodzenia i takiej zawodowej muzycznej radości, jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ" - pisała na Instagramie.

Przypomnijmy, że "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" doczekał się aż 17. edycji. Program przechodził przez ten czas różne zmiany - szczególnie widoczne za stołem jurorów. Kolejna, 18. edycja, ma być pokazywana już w marcu. Z ostatnich doniesień Wirtualnych Mediów wynika, jednak, że to nie Edward Miszczak zwalnia gwiazdy show, a jego udział w wiosennej ramówce ma być marginalny, jeśli nie zerowy.

- Decyzje mogły zapaść wcześniej lub zapadły z uczestnictwem Edwarda Miszczaka, ale bez jego kluczowej roli. Jeśli zaś to jego decyzje, to na pewno musiały zostać zaakceptowane przez zarząd Telewizji Polsat, a nawet właściciela. Zmian w tak kluczowych projektach nie wprowadza się bez takich uzgodnień. W tym przypadku musiały stać za tym twarde argumenty i konkretne pomysły dotyczące zmian - mówi w rozmowie z wspomnianym portalem źródło z Polsatu.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" podsumowujemy 2022 rok, wybierając najlepsze filmy i seriale, największe aferyrozczarowania oraz największą bekę ostatnich 365 dni (nie mylić z filmem!). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także