Trwa ładowanie...
d41uhut

Katarzyna Skrzynecka pokazała niepublikowane zdjęcia z sesji. Urokliwe ujęcia w stylu retro

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się kilkoma zdjęciami z sesji stylizowanej na klimat lat 60. Efekt? Zobaczcie sami.
Share
Katarzyna Skrzynecka pokazała niepublikowane zdjęcia z sesji. Urokliwe ujęcia w stylu retro
Katarzyna Skrzynecka pokazała niepublikowane zdjęcia z sesji. Urokliwe ujęcia w stylu retroŹródło: ONS
d41uhut

Katarzyna Skrzynecka należy do gwiazd, które są bardzo aktywne w sieci. Aktorka szczególnie udziela się na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami zza kulis pracy, rodzinnymi fotkami czy zabawnymi przemyśleniami. W czasie kwarantanny związanej z pandemią zaś podsuwa fanom pomysły na spędzanie czasu w domowym zamknięciu, zachęca do pozostawania w domach i pomocy innym.

Czas domowej kwarantanny wykorzystuje najwyraźniej też na wspomnienia i porządkowanie zdjęć. Na swoim profilu na Instagramie dzieli się z fanami wspomnieniami - tymi sprzed lat, jak i sięgającymi całkiem niedawnej przeszłości.

Zobacz wideo: Katarzyna Skrzynecka wspomina Królikowskiego: Znaliśmy się jak łyse konie

Tym razem aktorka zdecydowała się pokazać kilka niepublikowanych wcześniej zdjęć z sesji wykonanej kilkanaście tygodni temu dla magazynu "Viva". Utrzymana w klimacie lat 60. sesja robi wrażenie, czego nie kryje sama Skrzynecka.

d41uhut

"Kilka niepublikowanych z ostatniej Galerii VIVA... W stylu francuskiego i włoskiego kina lat 60-tych... Piękna epoka w modzie dla kobiet..." pisze. Zobaczcie zdjęcia (klikając poniżej strzałkę w prawo)!

d41uhut

Podziel się opinią

Share
d41uhut
d41uhut