Trwa ładowanie...
d4ia4zs

Katarzyna Cichopek powiedziała, czego zabrania jej produkcja "M jak miłość"

O serialu jest ostatnimi czasy nieco głośniej za sprawą kontrowersyjnej wypowiedzi Olgi Frycz na temat warunków pracy panujących podczas kręcenia odcinków tasiemca. Tym razem Katarzyna Cichopek powiedziała o tym, jakie ma zakazy związane z tym, że gra w serialu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cichopek powiedziała, czego nie może robić.
Cichopek powiedziała, czego nie może robić. (MTL Maxfilm)
d4ia4zs

Katarzyna Cichopek gra w "M jak miłość" od 18 lat. W produkcji TVP wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Angaż w serialu, szczególnie w przypadku bohaterów, którzy pojawiają się praktycznie w każdym odcinku, wiąże się z pewnymi zobowiązaniami. Cichopek w rozmowie z "Party.pl” opowiedziała o tym, jakie ma zakazy wynikające z gry w "M jak miłość".

Chodzi oczywiście o kwestię wizerunku. W związku z tym, że Katarzyna Cichopek kreuje pewną postać, przyzwyczaja telewidza do wyglądu. Wobec tego każda diametralna zmiana nie jest wskazana.

d4ia4zs

- Od 18 lat jestem związana kontraktem z serialem "M jak miłość", gdzie muszę być konsekwentna w kreowaniu swojej postaci i nie mogę zmieniać radykalnie swojego wizerunku. W związku z powyższym nie eksperymentowałam z kolorami włosów - tłumaczyła w rozmowie z "Party.pl".

ZOBACZ TAKŻE: Dziwny wywiad Cichopek: "Jestem rozklekotana emocjonalnie. Gniew jest mi tak bliski!"

- Kiedyś na wakacje, kiedy mieliśmy przerwę w zdjęciach, zrobiłam sobie dosyć dużo jasnych pasemek, rozjaśniłam włosy i tak się źle czułam w tej odsłonie. Czułam się przezroczysta. Tak jakby mnie w ogóle nie było" - kontynuowała.

Później aktorka dodała, że to właśnie ciemne włosy i ciemna oprawa oczu jest jej atutem i znakiem rozpoznawczym na tle innych.

d4ia4zs

Podziel się opinią

Share

d4ia4zs

d4ia4zs