Trwa ładowanie...
d3gh8ho

Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni

Katarzyna Bosacka postanowiła zafundować sobie metamorfozę. Fanom bardzo podoba się jej nowy wizerunek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę
Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę (AKPA)
d3gh8ho

Katarzyna Bosacka przez lata była związana z TVN. Wszystko zmieniło się w czerwcu 2019 r. Stacja rozwiązała umowę ze skutkiem natychmiastowym ze względu na konflikt interesów. Poszło o to, że prezenterka za pośrednictwem social mediów reklamowała kosmetyki ekologiczne, czego wcześniej nie skonsultowała z pracodawcą.

Niedawno okazało się, że prezenterka wraca do telewizji, choć nie zdradziła, w której stacji będziemy ją oglądać. Wiadomość ta ucieszyła fanów Bosackiej, którzy śledzą ją na Instagramie.

Teraz prezenterka postanowiła zmienić swój wizerunek. Krótkie blond włosy, do których przyzwyczaiła swoich fanów, teraz są jeszcze krótsze. Efektem pochwaliła się na Instagramie.

d3gh8ho

"Taki nowy fryz. Ostatnio zarosłam jak drwal skandynawski. I jak? Lepiej? Zdjęcie - jak to u mnie - no filter, no make up!" – napisała.

Fanom bardzo podoba się naturalność Bosackiej: "Super! No filter, no make up :) i ani usta nie zrobione, ani poliki ani rzęsy motyle - to już rzadkość, jak ktoś wygląda naturalnie i pięknie!" – komentowali.

Spodobały im się też nowe włosy: "Wspaniała fryzurka", "Bardzo twarzowo".

d3gh8ho

Zobacz także: Katarzyna Bosacka: "Dziwię się, że ludzie chcąc zrobić sobie ze mną zdjęcie"

d3gh8ho

Podziel się opinią

Share
d3gh8ho
d3gh8ho