Trwa ładowanie...

Katarzyna Bosacka ma nową pracę. Teraz będzie pisała

Z hukiem wyleciała z TVN-u za kontrakt, który podpisała z marką kosmetyczną. Katarzyna Bosacka długo nie szukała kolejnej pracy.

Katarzyna Bosacka ma nową pracę. Teraz będzie pisałaŹródło: ONS.pl
d1hvr8s
d1hvr8s

Katarzyna Bosacka jest jedną z najbardziej lubianych osób w telewizji. Szczera, zawsze pozytywna i merytoryczna. Jej programy na TVN Style cieszyły się ogromną popularnością. Niestety, na początku czerwca TVN zerwał umowę z dziennikarką z powodu kontraktu, który podpisała.

Z racji tego, że Bosacka prowadziła programy o tematyce konsumenckiej, nie mogła firmować swoim nazwiskiem żadnych konkretnych produktów. Wbrew umowie zawartej ze stacją zdecydowała się na taki krok, a konsekwencje zostały wyciągnięte niemal natychmiast.

ZOBACZ: Kulisy zwolnienia Katarzyny Bosackiej: "TVN zabiło kurę znoszącą złote jajo"

Jak można się domyślać, prezenterka nie była długo bezrobotna. W rozmowie z Wirtualną Polską zdradziła, że od sierpnia rusza z kanałem na YouTubie "Eko Bosacka". To jednak nie wszystko!

d1hvr8s

Portal wirtualnemedia.pl poinformował również, że Katarzyna Bosacka dołączy do redakcji wysokieobcasy.pl jako felietonistka. Rozmowy redakcji z dziennikarką jeszcze jednak nie zostały sfinalizowane i obie strony powstrzymują się od komentowania tej informacji.

Katarzyna Bosacka co jakiś czas pisała felietony dla "Wysokich Obcasów". Odbywało się to jednak sporadycznie i nieregularnie. Teraz współpraca prezenterki z wydawnictwem ma być stała. Ostatni jej tekst pojawił się na stronie w grudniu 2017 r.

Wiadomo natomiast na pewno, że do redakcji dołączy Karolina Korwin Piotrowska.

- W tekstach będę dawała moją aktualną i subiektywną wizję świata. W krótkiej, swobodnej, felietonowej formie - powiedziała dziennikarka.

Jeśli Katarzyna Bosacka dołączy do zespołu, to z pewnością nie zabraknie treści konsumenckich i dotyczących ekologii. Prezenterka nie ukrywa jak ważna jest dla niej ochrona środowiska i świadome wybory produktów spożywczych i nie tylko.

Tęsknicie za Bosacką w telewizji?

d1hvr8s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hvr8s