Trwa ładowanie...

Stacja zerwała kontrakt z Katarzyną Bosacką. "To strzał w kolano dla TVN"

Media obiegła informacja o tym, że TVN zerwał kontrakt z Katarzyną Bosacką. Internauci mają na ten temat jedno zdanie.

Stacja zerwała kontrakt z Katarzyną Bosacką. "To strzał w kolano dla TVN"Źródło: East News, fot: East News
dqs5vp4
dqs5vp4

Katarzyna Bosacka od lat występowała na antenie TVN Style. Ze stacją była związana od 2010 roku. Po dziewęciu latach jej "przygoda" skończyła się natychmiast.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Bosacka: "Jestem Matką Teresą polskiego żywienia"

4 czerwca dziennikarka zakończyła współpracę w TVN Style. Umowa, która wiązała Bosacką ze stacją została zerwana ze skutkiem natychmiastowym. Wszystko przez to, że Katarzyna Bosacka została ambasadorką pewnej marki. Wbrew umowie z TVN. Zaskakująca informacja pojawiła się na serwisie wirtualnemedia.pl.

Internauci postanowili wyrazić swoje zdanie na temat informacji o zakończeniu współpracy z Bosacką.

dqs5vp4

"Wielka strata TVN", "Szkoda!!! Jej programy to najbardziej wartościowe rzeczy jakie widziałam w tv", "Strzał w stopę TVN-u" - czytamy w komentarzach. Inni życzą dziennikarce powodzenia i uznali, że świadomie wybrała taką drogę.

Sama Bosacka całą sytuacją skomentowała krótko. "W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy" - czytamy w internetowym oświadczeniu.

Oglądaliście programy z Bosacką?

dqs5vp4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqs5vp4