Trwa ładowanie...
d14bsmv

Karolina Pachniewicz zdobyła popularność w "Big Brotherze". Oto jak wygląda

Fani "Big Brothera" nie mogą się doczekać, bo już w marcu kultowe reality show wraca do telewizji. Zobaczcie, jak po latach wygląda Karolina Pachniewicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Pachniewicz z "Big Brothera" po latach
Karolina Pachniewicz z "Big Brothera" po latach (East News, Fot: East News)
d14bsmv

Karolina Pachniewicz wzięła udział w pierwszej edycji "Big Brothera" i na stałe zapisała się w pamięci widzów. Bohaterzy programu byli tak wyraziści, że do dziś budzą zainteresowanie.

ZOBACZ TAKŻE: Kogo Pudelek zamknąłby w domu "Big Brothera"?

Kiedy wspomina się Karolinę od razu nasuwa się pytanie, które padało praktycznie co chwilę z jej ust. "Gulczas, a jak myślisz?" - mówiła wówczas uczestniczka show. Co później było inspiracją do stworzenia filmu... Będąc w programie zasłynęła też romansem z Grzegorzem Mielcem. Niestety ich związek nie przetrwał.

Olbrzymia popularność nie spodobała się Karolinie i postanowiła ostatecznie wycofać się z show-biznesu. Zresztą jak wiele innych "twarzy" reality-show.

d14bsmv

- Nie chciałam kontynuować medialnej kariery, ponieważ nie za bardzo podobała mi się ta popularność. Męczyło mnie to i czułam się niekomfortowo - mówiła uczestniczka "Big Brothera" i świadomie zakończyła już ten etap. Wiele celebrytów przyznało, że medialny rozgłos był czymś absolutnie zaskakującym.

Po latach Karolina wygląda świetnie! Wciąż ma ciemne włosy i ten sam błysk w oku.

Z innymi uczestnikami utrzymuje kontakt, a udział w programie wspomina z uśmiechem na twarzy.

d14bsmv

Czekacie na nową edycję "Big Brothera"?

d14bsmv

Podziel się opinią

Share

d14bsmv

d14bsmv