Trwa ładowanie...

Karol Strasburger i produkcja komentują nagranie z "Familiady"

Po sieci ostatnio krążył fragment odcinka, w którym internauci oburzyli się słowami Karola Strasburgera. Produkcja oraz sam prowadzący "Familiady" zabrali głos i tłumaczą całą sytuację.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Karol Strasburger i produkcja komentują nagranie z "Familiady"Źródło: East News, fot: Michał Wargin
d3ib83n
d3ib83n

"Nigdy - wspólnie z milionami widzów - nie mieliśmy najmniejszych wątpliwości co do klasy i wielkiej osobowości naszego gospodarza - dlatego też smuci nas nagłe rozpowszechnianie wyrwanego z kontekstu fragmentu "Familiady" z maja 2018 r." - zaczyna się wpis na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE: Strasburger idzie na wojnę z mediami: "Jeżeli ktoś wyjmuje broń to druga osoba też ją wyjmie"

Produkcja opublikowała też inny fragment odcinka programu z udziałem Drużyny Natalii, o którym ostatnio było głośno. "W trakcie każdego nagrania teleturnieju - co zresztą potwierdzą uczestnicy - panuje niezwykle luźna, rodzinna atmosfera" - podkreślono.

d3ib83n

"Prowadzący w dyskusjach z graczami nawiązuje do informacji wcześniej przez nich przekazanych (specjalne ankiety oraz rozmowy przed programem - "lubię kino, psy, dobre jedzenie, boję się horrorów itd.). Nie inaczej było w wydaniu z udziałem Drużyny Natalii - zerknijcie na poniższy fragment z tego samego odcinka i sami oceńcie, czy naszemu Gospodarzowi rzeczywiście zależało na tym, by w jakikolwiek sposób cokolwiek wytknąć jednej z bohaterek" - czytamy dalej.

Do całej sytuacji odniósł się również sam prowadzący. - Zasmuca i zdumiewa mnie fakt, jak niektórzy z niczego potrafią ulepić sensację. A internet często umożliwia bezkarne tworzenie absurdów - mówi Karol Strasburger. Słowa zostały przytoczone w oświadczeniu na Facebooku. Dodał też, by mieć na uwadze rzeczywiste problemy, którymi warto się zająć.

Tym samym zarzuty internautów zostały rozwiane, a sytuacja wyjaśniona.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3ib83n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ib83n