Kammel rusza z nowym biznesem. Mówi, czy zostanie w TVP

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" od lat zarabia również poza telewizją. Kammel właśnie został twarzą nowego projektu medialnego.

Tomasz Kammel pochwalił się nowym biznesem
Tomasz Kammel pochwalił się nowym biznesem
Źródło zdjęć: © Kapif | KAPIF.pl

Tomasz Kammel od ponad 25 lat jest twarzą telewizji. Jego żywiołem są programy prowadzone na żywo: zarówno wielkie imprezy muzyczno-taneczne, jak i formaty śniadaniowe takie jak "Pytanie na śniadanie". Jednak zawsze Kammel miał jeszcze inne źródła zarobku.

Prezenter sprawdza się również w roli szkoleniowca. Uczy innych, jak występować publicznie, pisze o tym książki, nagrywa filmiki na YouTube. Kierując się nauczycielską misją, Kammel właśnie został twarzą nowego kursu.

- Nie będę wam opychał garnków, nie będę próbował sprzedać wam pościeli. Opowiem wam o czymś naprawdę szlachetnym i pięknym, a jednocześnie bardzo dochodowym - zapewnia na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tomasz Kammel swoim nazwiskiem promuje medialny program kierowany do rodziców, nauczycieli i wszystkich osób zainteresowanych medialną edukacją dzieci i młodzieży.

- Dzieci w Polsce siedzą w komputerze i w swoim smartfonie średnio ok. 6 godzin dziennie, to znaczy, że niektórzy siedzą 12. Do tego co czwarty człowiek w Polsce okazuje się być uzależniony od social mediów i internetu, to jest cholernie duży problem. W związku z tym dobrze by było nauczyć młodych ludzi, jak skutecznie i przede wszystkim efektywnie wykorzystywać potencjał sieci i jak z niej korzystać, żeby pomagała, a nie szkodziła - mówi na nagraniu.

Fani prezentera entuzjastycznie zareagowali na pomysł "kursu medialnej świadomości". W komentarzach pojawiło się jednak pytanie dotyczące przyszłości Kammela w TVP.

"Czy to oznacza, że odchodzi Pan z telewizji?" - zapytał internauta, a prowadzący "Pytania na śniadanie" zapewnił: "nie".

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o serialu "Detektyw: Kraina nocy", przyznajemy, na jakie filmy i seriale czekamy najbardziej w 2024 roku i doradzamy, które nadrobić z poprzedniego. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)