Trwa ładowanie...

Jest na kwarantannie. Gorzko komentuje to, co się dzieje

To musi być wyjątkowo stresujące. Bogdan Kalus cały czas czeka na wynik testu na koronawirusa.

Share
Bogdan Kalus nie mógł wystąpić w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami"
Bogdan Kalus nie mógł wystąpić w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami"Źródło: ONS
d7ha0ay

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" wyemitowanym 9 października zabrakło aż trzech uczestników. Okazało się, że Lenka Klimentowa, Jan Kliment i Bogdan Kalus musieli poddać się obowiązkowej kwarantannie. Jak ustalił "Super Express", wygląda na to, że Lenka nie jest zarażona. Wynik jej testu jest ujemny. Natomiast co z Kalusem?

On dalej czeka w niepewności, czy dopadł go koronawirus. Nie ukrywa swoich gorzkich słów.

Zobacz: "Taniec z gwiazdami". Byli parą w życiu i na parkiecie

- "Ciągle nie mam wyniku. Co ja mam na to poradzić, że taki mamy system w kraju - skomentował w "SE".

d7ha0ay

Jak przyznaje, nawet jeśli wynik będzie ujemny, to nie ma pojęcia, co z jego udziałem w show Polsatu. Produkcja do chwili publikacji materiału w "SE" nie przekazała mu żadnych informacji. Pytanie, czy w ogóle będzie mógł pojawić się w odcinku z pozostałymi uczestnikami, którzy odpadali w kolejnych odsłonach? Bo to, że do wyścigu o Kryształową Kulę już nie wróci, jest pewne.

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" poinformowano, że do show wraca Sebastian Wilk, sportowiec z niepełnosprawnością. Wilk zdecydował się pożegnać z programem po kontuzji, jakiej doznał kilka tygodni temu.

Wiadomo, że do programu po kwarantannie nie wróci Janek Kliment. Jego taneczna partnerka - Anna Karwan - odpadła z "Tańca...".

d7ha0ay

Podziel się opinią

Share
d7ha0ay
d7ha0ay