Andrzej Grabowski stoi za odpadnięciem Ani Karwan z "Tańca z gwiazdami"? Ostro ją skrytykował

Anna Karwan podczas wysłuchiwania uwagi Andrzeja Grabowskiego w "Tańcu z gwiazdami".
Anna Karwan podczas wysłuchiwania uwagi Andrzeja Grabowskiego w "Tańcu z gwiazdami".
Źródło zdjęć: © Polsat

10.10.2020 09:36, aktual.: 01.03.2022 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatni odcinek tanecznego show obfitował w nagłe zwroty akcji. Nikt by się nie spodziewał, że jeden z jurorów tak mocno odniesie się do ulubienicy widzów.

Anna Karwan w ostatnich dniach mierzyła się ze sporym stresem. Jej taneczny partner Jan Kliment wraz z żoną Lenką trafili na kwarantannę. Gwiazda również musiała poddać się testowi na obecność koronawirusa, gdzie istniało spore prawdopodobieństwo, że czeka ją przerwa w programie.

Na szczęście okazało się, że może wystąpić w piątkowy wieczór, ale ostatniego dnia czekały ją treningi z nowym tancerzem Kamilem Kuroczko. Niestety i tak para odpadła z "Tańca z gwiazdami".

Werdykt bardzo zaskoczył internautów. Nie wierzyli, że tak dobrze tańcząca piosenkarka musi pożegnać się z show. Zaskakujące też dla nich było zachowanie prowadzących oraz jurorów wobec Ani Karwan w ostatnim odcinku. Szczególnie wypowiedź Andrzeja Grabowskiego była niesmaczna.

"Słuchaj Ania, ty bardzo ładnie śpiewasz, bardzo ładnie tańczysz, a uwielbiasz sama siebie wprowadzać się w jakąś depresję. Uwielbiasz cytować Korę, która ci powiedziała: 'wstań', uwielbiasz cytować Janka [Klimenta - przyp.red] , który ci powiedział: 'stań na własnych nogach', ale ty stoisz już na własnych nogach. Więc po jaką cholerę cały czas podpierasz się tymi cytatami, jakbyś nie wierzyła we własne życie i własne osiągnięcia, własny talent i własne możliwości?" - grzmiał Andrzej Grabowski.

Anna Karwan pokornie wysłuchała tej uwagi, ale na pewno nie było jej miło. Czyżby nieprzychylne komentarze jurora przyczyniły się do jej odpadnięcia z programu?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (91)
Zobacz także