Trwa ładowanie...
d13z2o3

Już się zakochał? Nie krył swojego uwielbienia

Maciek z "Rolnik szuka żony" wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Zdradził, że chyba doznał już tego uczucia podczas nagrań do programu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciek i jego ulubienice z "Rolnik szuka żony".
Maciek i jego ulubienice z "Rolnik szuka żony". (Instagram)
d13z2o3

Bohaterowie 7. edycji show "Rolnik szuka żony" dokonali wyboru kandydatek i kandydatów, których zaprosili na swoje gospodarstwa. Nie dla wszystkich wybór był prosty. Z programem pożegnali się nawet ci, którzy byli brani za faworytów.

Z podjęciem decyzji zdaje się, że nie miał problemu 31-letni Maciek, ambitny rolnik z doktoratem. Spośród wstępnie wybranych 5 dziewczyn w grze pozostały: Ilona, Monika i Ewelina.

Magda z "Rolnika" krytykowana przez widzów

Maciek nie ukrywa, że serce zabiło mu mocniej do jednej z pań. "Wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia i możliwe, że to się dzisiaj stało" - powiedział przed kamerami. Nie zdradził jednak, o którą dziewczynę chodzi.

d13z2o3

Podczas pierwszych rozmów z kandydatkami na żonę Maciek szybko złapał nić porozumienia z Iloną. Wydała mu się bardzo energiczna i optymistycznie nastawiona do życia.

Z kolei Ewelina czuła się bardzo pewnie podczas pierwszego, wspólnego zadania dla pań. Widać było, że nie ma najmniejszego problemu z przywołaniem szczegółów z życiorysu Maćka. Gadatliwa prymuska wyróżniała się na tle pozostałych kandydatek.

Jednak najwięcej zalotnych spojrzeń i uśmiechów Maciek wymienił z młodą nauczycielką Moniką. Łączy ich podobne poczucie humoru.

Mimo że dziewczyna miała problemy z odpowiedzeniem na pytania dotyczące rolnika, ten nieco ją faworyzował, dając jej więcej czasu do namysłu. Czyżby to Monika skradła serce Maćka? Zapewne dowiemy się tego w następnych odcinkach programu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d13z2o3

Podziel się opinią

Share
d13z2o3
d13z2o3