Trwa ładowanie...
d31vusk

Justyna Żak nie zostawiła suchej nitki na "Big Brotherze". "Program siadł mi na banię"

Justyna "Juszes" Żak wzięła udział w "Big Brotherze". Teraz tłumaczy, dlaczego zdecydowała się na wyjście z domu Wielkiego Brata. Jak się okazuje przygoda z reality-show miała swoje ciemne strony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Big Brother" był dla niej ciekawy doświadczeniem, ale ma też ciemne strony
"Big Brother" był dla niej ciekawy doświadczeniem, ale ma też ciemne strony (East News, Fot: East News)
d31vusk

Juszes zgłaszając się do programu miała "misję". Pomyślała o tym, że to doskonała okazja do tego, żeby promować weganizm. Przy okazji chciała też poznać nowych przyjaciół. Nie wszystko jej wyszło. W pewnym momencie zdecydowała się dobrowolnie opuścić dom Wielkiego Brata.

ZOBACZ TAKŻE: "Big Brother" to "odzwierciedlenie społeczeństwa"? "Co mają robić bez telefonu" (KLIKA PUDELKA)

Z pewnością przygodę z "Big Brotherem" będzie pamiętała bardzo długo. Justyna nieraz płakała na wizji i nie dawała sobie rady. - Miałam takie momenty, które wspominam bardzo źle. To są takie momenty, które mnie psychicznie podłamywały coraz bardziej - mówi na internetowym nagraniu.

Uczestniczka "Big Brothera" nie tolerowała płytkich żartów niektórych uczestników, o czym mówiła głośno. - Dla mnie homofobia, rasizm, nazizm, szowinizm to nie są tematy do żartów. Nieważne w jakim kontekście padają jakieś słowa czy gesty. One zawsze będą obraźliwe, one zawsze wzywają do nienawiści - tłumaczy Juszes. A przypomnijmy, że jeden z uczestników opuścił karnie program za niestosowne komentarze.

- Wiem, że ludzie w tym programie nie są sobą (...) Cieszę się, że mnie tam nie ma. To co teraz obserwuję. co się dzieje między Madzią a Olkiem. Między Igorem a Izą czy Magdą Zając. Mam takie poczucie, że jest grubo. Cieszę się, że wyszłam z tego programu zanim być może siadłby mi jeszcze bardziej na banię. Bo siadł mi dosyć mocno - podkreśla.

Przygoda z reality-show skończyła się dla niej raz na zawsze. Jedyne co jej zostało, to wspomnienia. - Na tym kanale nie chcę wracać do tematu programu - stanowczo kończy nagranie.

d31vusk

Podziel się opinią

Share
d31vusk
d31vusk