Justyna Kosela urodziła. Prezenterka TVN24 pokazała zdjęcie maleństwa

Justyna Kosela pokazała zdjęcie dziecka na Instagramie
Justyna Kosela pokazała zdjęcie dziecka na Instagramie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.03.2022 08:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justyna Kosela występuje na antenie TVN24 od 2015 r., ale ostatnimi czasy nie było jej na wizji ze względu na zaawansowaną ciążę. Dziennikarka długo ukrywała fakt, że spodziewa się dziecka. Teraz jednak chętnie podzieliła się swoim szczęściem z internautami.

Kosela zamieściła na swoim profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie noworodka, pod którym zaroiło się od komentarzy z gratulacjami."Najskarb. Nasza niewielka wielka Doskonałość - od kilkunastu dni z nami. Szczęście i zdrowie - trwajcie. Nie ma niczego ponad to. A Ty, Świecie, wracaj już do siebie" – napisała szczęśliwa mama.

Justyna Kosela zaczynała w TVN w redakcji "Faktów" (wyszukiwała i sprawdzała materiały do omawianych tematów), a od 2015 r. występuje na antenie TVN24 ("Dzień na żywo", "Fakty po południu").

Prezenterka prowadzi profil na Instagramie, który śledzi prawie 8 tys. osób. Przez kilka miesięcy trzymała ciążę w sekrecie, ale w końcu postanowiła pokazać zdjęcia z dużym brzuchem.

Również na Instagramie Kosela informowała swoich fanów o zaręczynach. "Byłam w podwójnym, nienadmiernie romantycznym dresie. Na głowie miałam straszny bajzel - no tak, jak się chodzi na urlopie zobaczyć zachód słońca nad jeziorem, gdy nikt Cię nie widzi. Okoliczności były ode mnie zdecydowanie lepiej przygotowane. I said YES" – pisała w czerwcu 2020 r.

O rękę Koseli poprosił Bartłomiej Ejder. Były dyrektor warszawskiej redakcji RMF FM, a obecnie współpracownik TVN24 GO.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także