RozrywkaJulia pokazała swojego chłopaka. "W końcu nadszedł ten czas"

Julia pokazała swojego chłopaka. "W końcu nadszedł ten czas"

Julia nie kryje się z nowym związkiem
Julia nie kryje się z nowym związkiem
Źródło zdjęć: © kadr z programu | x

01.05.2022 13:12, aktual.: 01.05.2022 13:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia ze "ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła szczęście, ale poza programem. Od dłuższego czasu mówi obserwującym ją fanom, że jest szczęśliwie zakochana. Teraz po raz pierwszy pokazała swojego chłopaka.

Julia Gołębiowska była uczestniczką szóstej edycji "Slubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali ją w parę z Tomaszem. Początkowo oboje byli wzajemnie ciekawi siebie i optymistycznie weszli w eksperyment. Z czasem okazało się, że mimo chęci nie potrafią się dogadać.

Tomasz starał się mówić co myśli, ale robił to na tyle dosłownie, że ranił żonę, mówiąc na przykład, co powinna w sobie zmienić. Próby tłumaczenia, co tak naprawdę miał na myśli, tylko pogarszały sprawę. Z biegiem czasu okazało się, że tak naprawdę wcale do siebie nie pasują. Zdecydowali o rozwodzie.

Mimo miłosnego niepowodzenia, Julia nie zamknęła się w sobie i nie zrezygnowała z poszukiwania uczucia i odpowiedniego partnera. I słusznie, bo dziś jest szczęśliwie zakochana.

O tym, co zmieniło się w jej życiu, informuje na Instagramie. Mówi o tym, jak rozwija się jej związek, pokazuje romantyczne upominki od ukochanego.

Teraz w końcu pokazała i jego samego. "Przedstawiam wam mojego Romeo - oto Dominik! Trochę to trwało, zanim się ujawnił, ale nadszedł ten czas. Jestem bardzo szczęśliwa i każdemu z was życzę takiej miłości, jakiej doświadczam ja" – napisała entuzjastycznie. Pozostaje wiec pogratulować i życzyć szczęścia!

Julia Gołębiowska ma nowego chłopaka
Julia Gołębiowska ma nowego chłopaka© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także